Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pattanások miatt nincs önbizalmam. Lehet ez az oka, hogy 20 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam szépnek, pedig mások szerint kifejezetten az vagyok....(?)....

Egy csomóféle krémmel próbálkoztam már, de úgy látszik semmi sem segít. Azért persze néha kicsit jobbra fordul a helyzet és kicsit kevesebb van, pl. nyáron...Ez tipikusan a 13-15 éves "tini lányok" problémája szokott lenni, de én 20 évesen még mindig nem "nőttem ki belőle". Nagyon el vagyok keseredve, és ott tartok már, hogy feladom.

Volt már, hogy kezdeményeztek fiúk, de én egyszerűen nem merek feléjük nyitni emiatt, mert úgy érzem, hogy hiába mondják, igaziból nem fogadnak el.

Úgy érzem, hogy csak olyan fiúval tudnék járni, akinek ugyanúgy "csúnya" az arca. Normális ez? És hogy csináljam? "Szia! Látom neked is elég gázos a fejed, nincs kedved ismerkedni?" vagy mi?


2011. jan. 21. 12:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és fiú hasonló problémám volt nem volt sok pattanásom de engem zavart így elmentem bőrgyógyászhoz. Irt fel kenöcsöt meg gyócert igaz 6000Ft -volt /hónap de nagyon megérte 2 hónap alatt rettenetesen sokat javult mostanra meg már minden rendben van :] Menny el te is segíteni fog az a dolga :) És ne abból indulj ki hogy mien az arcod hanem abból mien a belsőd!! Érezd jól magad ha közeledik egy fiú hozzád beszélgess vele NEM MINDEN A KÜLSŐ és a legtöbb fiú nem is a külsődet nézi hanem azt hogy mien vagy ott belül :) Ne add fel!!!!!
2011. jan. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

nézd.. sok pasi (bocs..nem általánosítani akarok, csak ismerem a "fajtámat") külső alapján ítéli meg az embereket, és nem látnak a színfalak mögé.. de szerintem ha jobban megismernek, akkor biztos h nem a külsődet nézik..


amúgy ha van kedved beszélgetni, ismerkedni akkor írj egy privit :)


20/f

2011. jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász ahogy azt már mondták, és beszélgess sokat ismerkedj fiukkal akiket nem zavar a pattanásod, nem számít hogyha csak barátként is hidd el megnő az önbizalmad, mert a pattanás az elmúlhat egy krémtől is de a megingott önhit az nehezen hozható helyre. Most csak a pattanásra fogod hogy nem jön össze senki, később lesz más. Egyébként meg ha az ismerőseid bókolnak egyszerűen higgy nekik. Miért akarnának neked hazudni?
2011. jan. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!