Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pattanások miatt nincs önbizalmam. Lehet ez az oka, hogy 20 évesen még nem volt barátom?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam szépnek, pedig mások szerint kifejezetten az vagyok....(?)....

Egy csomóféle krémmel próbálkoztam már, de úgy látszik semmi sem segít. Azért persze néha kicsit jobbra fordul a helyzet és kicsit kevesebb van, pl. nyáron...Ez tipikusan a 13-15 éves "tini lányok" problémája szokott lenni, de én 20 évesen még mindig nem "nőttem ki belőle". Nagyon el vagyok keseredve, és ott tartok már, hogy feladom.

Volt már, hogy kezdeményeztek fiúk, de én egyszerűen nem merek feléjük nyitni emiatt, mert úgy érzem, hogy hiába mondják, igaziból nem fogadnak el.

Úgy érzem, hogy csak olyan fiúval tudnék járni, akinek ugyanúgy "csúnya" az arca. Normális ez? És hogy csináljam? "Szia! Látom neked is elég gázos a fejed, nincs kedved ismerkedni?" vagy mi?


2011. jan. 21. 12:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
menj bőrgyógyászhoz ő majd ír fel valami patikai krémet vagy gyógyszert, nekem is hasonlóak problémáim és 18 vagyok, sajnos ez nem korfüggő. de emiatt ne legyél gátlásos!
2011. jan. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Hát szívesen mondanám hogy szedj fogamzásgátlót, de nagy felelőtlenség lenne csak ezért felíratni.

Én a párom miatt kezdtem el szedni, nekem is voltak 2 éve pattanásaim (igaz nem sok, 3-4nél nem volt több). El is múlt az összes, mondhatni makulátlan az arcom és már sminkelni se szoktam mert nincs rá szüksége, de ugyanakkor allergiám lett a gyógyszertől és most váltanom kell.

A másik meg az, hogy állítólag ha abbahagyod a szedését akkor még rossz következményei is lehetnek. Hallottam már olyat, hogy valakinek 1 évig nem jött meg, stb...

Szóval vagy a patikai krém, vagy ez, de én inkább a patikát ajánlom és csak leges legvégső esetben a fog.gátlót.


20/L

2011. jan. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Fiúk is írjatok, hogy mennyiben zavar titeket, ha a barátnőtök ilyen!
2011. jan. 21. 12:47
 4/13 anonim ***** válasza:
63%
Menj el kozmetikushoz...es szedj össze valami szextársat...E kettötöl garantáltan minden nyügöd bajod elmúlik majd
2011. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Heti 1-2 szoli is segitség lehet...
2011. jan. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
es változtass az étrendeden. Kerüld a zsiros, tul füszeres kajäkat, olajos dolgokat.
2011. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nyilván ha tetszene és szeretnék egy lányt most emiatt biztos nem dobnám el. az meg miért ne eshetne meg h most ettől függetlenül is megtetszene az adott lány?én sem vagyok tökéletes miért várnám el ezt mástól?úgy gondolom h ettől még simán mehetne a dolog. de ha gondolod küldhetsz egy képet aztán mondok egy véleményt

19/F

2011. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
:)
2011. jan. 21. 13:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

szia az én páromnak is eléggé olyan az arca ,de ez engem egyéltalán nem zavar vagy undorít,ugymond nem is látom ezeket,nagyon szeretem.Szva ez nem lehet akadály fel a fejjel.

21N

2011. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem is évek óta vannak pattanásaim, 1 évig jártam kozmetikushoz és próbáltam mindenféle krémet használni, de mindig visszatérnek. Most is tele vagyok gyulladt, vörös ragyákkal, nem is beszélve mennyire fáj ami az orromon növekszik... ><

De ennek ellenére van barátom, ő a második. Egyik sem a külsőmet nézte hanem a belsőmbe szerettek bele. Biztos te is fogsz hamarosan fiút találni. =)

Amúgy nekem a Duac gép segített leginkább, de azt orvos írja fel, illetve 2500 forint. Szerintem megéri, mert ha nem is tüntet el mindent, legalább használ valamit.

2011. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!