Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Teljesen leépíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Teljesen leépíti az önbizalmam!

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon figyeltem magamra, a megjelenésemre. Én voltam a társaság középpontja, állandó elismerő bókokat kaptam férfiaktól, barátnőim mindig irigykedtek rám.

Amióta összejöttem párommal, ennek már több mint 1 éve az önbizalmamból semmi nem maradt. Barátaim nem ismernek rám, azt mondják elveszítettem a tartásom a "ragyogásom" és ezért páromat hibáztatják.

Párom állandóan flörtöl mellettem, dicsérget idegen nőket/ismerős nőket engem soha. Azt mondja ugyis tudom, hogy jól nézek ki. Mégha nagyon kicsinosítom magam, különböző alkalmakra akkor se képes egy dicsérő szót sem mondani. (Ő is meglehetősen jól néz ki, és persze kellő egoval is rendelkezik.)

Férfiaktól továbbra is kapom az elismerő megjegyzéseket, de engem azok már nem érdekelnek. Páromnak akarok tetszeni és azt érzem neki soha nem leszek elég jó.

Akár ott vagyok mellette, akár facebookon állandóan flörtöl. Már számtalanszor próbáltam vele erről beszélni, de meg se érti amit mondok. Azt mondja velem van, nem kell neki más. Ez csak szórakozás a részéről nem jelent semmit. Engem szeret.

De akkor is rosszul esik. Korábbi kapcsolataimban mindig büszkék voltak rám, most párom még a kezemet se akarja megfogni az utcán. Azt mondja ő nem szereti, meg gyerekes egymás kezét fogni, ugyis mindenki tudja, hogy együtt vagyunk. Én mégis azt érzem, hogy mintha szégyelne, ha még a kezemet se képes megfogni.

Annyira megalázó, hogy itt vagyok neki én mindennél jobban szeretem és ő mégis képes nőkkel flörtölni.(És teljesen mindegy, hogy szép vagy ronda, csak nő legyen) Volt amikor azt is mondta, hogy ő ezektől a "hódoloktól" szerzi az önbizalmát. Az persze nem zavarja, hogy az én önbizalmamat pedig így építi le.

Mit gondoltok erről?


2011. júl. 27. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ott kell hagyni az ilyet, főleg mivel már beszéltél is vele többször, de semmit nem ért. Bár gondolom nem ezt akartad hallani.
2011. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
dobjad
2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
most azonnal hagyd ott:)
2011. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hát te tudod, de nekem nem kéne ilyen pasi. Az én páromnak még akkoris az az első szava, hogy milyen gyünyörű vagyok, mikor reggel felébredek kócosan. Pedig én nem vagyok egy világszépe, van rajtam egy jó 10-15 kiló fölösleg is, mégis állandóan dicsér és rá sem néz más nőre. Szerintem ez a normális egy kapcsolatban, de lehet nekem nagyok az elvárásaim. De, hogy még a kezedet se fogja meg és soha enm dícsér meg... hát nekem nem kéne.
2011. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd ott,találsz te tőle sokkal jobbat,hidd el!Aki majd szeret is,meg dicsér is..,mert hogy a párod se nem szeret,se nem dicsér,az is biztos.
2011. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem ez a pasi nem szeret téged, nem hallgat meg, másokkal flörtöl, az utcán meg sem érint... Ha kicsit vissza olvasod amit írtál akkor te is tudod a választ arra, mit kéne tenned!
2011. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántani akarlak, de kb egy évet adok és ha te nem vetsz véget ennek a kapcsolatnak mielőbb akkor ő ki fog dobni.

Addig viszont az önbizalmadnak és a tartásodnaka töredéke sem marad.

Bocs, de tényleg megér ez a pasi annyit, hogy ennyire megalázd magad előtte?Ne haradgudj, de egyszerűen képtelen vagy megérteni, hogy egy felnőtt csinos okos nő miért hagyja magát ennyire megalázó helyzetbe hozni.

Az nem indok rá, hogy szereted.

Ja és hiába állítja, azt hogy szeret, hazudik, egy pasi aki szeret és te vagy mindene nem viselkedik így, főleg ilyen rövid párkapcsolatban mint a tietek.

A papas hidd el, hogy tele van kisebbségi komplexxussal ezért kell neki a folytonos visszaigazolás és ezért tipor a sárba, konkrétan a hátadon építi tovább az önbizalmát.

Kérdezd meg magadtól, hogy meg éri-e ez neked.

Az nem indok mindenre, hogy szeretsz valakit főleg, hogy a másik fél semmibe néz.Nem a szavak a tettek ami egy kapcsolatban számottevőek ez a pasi csúfosan megbukott.

Most írok neked valamit ami megbántódhatsz, de nem ez a cél csak szeretném felnyitni a szemed.

Ha ez a beképzelt majom aki nem is szeret téged csak vetít megér neked annyit, hogy vele maradj és neked elég az, hogy csak te szeretsz a kapcsolatban, hogy vele maradj akkor csak folytasd, de akkor ne siránkozz hanem fogadd el!

Ha viszont ez neked nem jó, frusztrált vagy és olyan férfira vágysz, aki TÉNYLEG SZERET ÉS NEM CSAK DUMÁL RÓLA

akkor hagyd ott és ne hagyd, hogy visszasírja magát.

Kezd új életet és keress egy pasit aki lehet, hogy egy 10-es skálán nem 13-as csak 7-es, de szeret tisztel és le tudod vele élni az életedet, mert ezzel nem fogod az biztos, hiszen egy éven belül úgyis elhagy.

Ez nem egy nagy titok, csak egyszerű pszichológia.

2011. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van valami az előttem szólók hozzászólásaiban, de mindenki milyen okos, hogy egyből dobni kell :D

Egyébként ne akarj ennyire neki megfelelni, mi férfiak azokat a nőket szeretjük, akikben van tartás. Az ilyen egocentrikus férfiaknál, ha egy nő ennyire próbál nekik megfelelni, az csek megerősíti a domináns státuszukat. Ők egyre magabiztosabbak lesznek, a nő értéke pedig csökken a szemükben. Légy kemény, magadnak akarj tetszeni, ha ennyi elismerést kaptál, akkor nincs veled semmi gond, szedd össze magad, és sanszos, hogy egyszer csak piedesztára emel majd. Ha nem, akkor tényleg ott kell hagyni, bocs.

2011. júl. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Már én is gondoltam erre, hogy jobb lenne ha elhagyna. Már neki is mondtam, hogy inkább keressen valaki mást. (Azt mondta ő soha nem dobna ki)

Tudom, hogy ki kellene dobnom...de mégincs elég erőm, hogy megtegyem. Azt is tudom, hogy így nem mehet tovább és csak az időmet pocsékolom. Nekünk nincs jövőnk...de nem tudtam elképzelni, hogy valaha ennyire szerethetek valakit és fáj a felismerés, hogy rossz embert választottam.

2011. júl. 27. 13:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Lesz akit még ennél jobban is fogsz szeretni.

2011. júl. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!