Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Teljesen leépíti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Teljesen leépíti az önbizalmam!

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon figyeltem magamra, a megjelenésemre. Én voltam a társaság középpontja, állandó elismerő bókokat kaptam férfiaktól, barátnőim mindig irigykedtek rám.

Amióta összejöttem párommal, ennek már több mint 1 éve az önbizalmamból semmi nem maradt. Barátaim nem ismernek rám, azt mondják elveszítettem a tartásom a "ragyogásom" és ezért páromat hibáztatják.

Párom állandóan flörtöl mellettem, dicsérget idegen nőket/ismerős nőket engem soha. Azt mondja ugyis tudom, hogy jól nézek ki. Mégha nagyon kicsinosítom magam, különböző alkalmakra akkor se képes egy dicsérő szót sem mondani. (Ő is meglehetősen jól néz ki, és persze kellő egoval is rendelkezik.)

Férfiaktól továbbra is kapom az elismerő megjegyzéseket, de engem azok már nem érdekelnek. Páromnak akarok tetszeni és azt érzem neki soha nem leszek elég jó.

Akár ott vagyok mellette, akár facebookon állandóan flörtöl. Már számtalanszor próbáltam vele erről beszélni, de meg se érti amit mondok. Azt mondja velem van, nem kell neki más. Ez csak szórakozás a részéről nem jelent semmit. Engem szeret.

De akkor is rosszul esik. Korábbi kapcsolataimban mindig büszkék voltak rám, most párom még a kezemet se akarja megfogni az utcán. Azt mondja ő nem szereti, meg gyerekes egymás kezét fogni, ugyis mindenki tudja, hogy együtt vagyunk. Én mégis azt érzem, hogy mintha szégyelne, ha még a kezemet se képes megfogni.

Annyira megalázó, hogy itt vagyok neki én mindennél jobban szeretem és ő mégis képes nőkkel flörtölni.(És teljesen mindegy, hogy szép vagy ronda, csak nő legyen) Volt amikor azt is mondta, hogy ő ezektől a "hódoloktól" szerzi az önbizalmát. Az persze nem zavarja, hogy az én önbizalmamat pedig így építi le.

Mit gondoltok erről?


2011. júl. 27. 13:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
13:21 Azt mondod legyen tartása szedje össze magát, de aki azt tanácsolja dobja ki(mert határozott és tudja mit vár egy kapcsolatban)az "nagyon okos"! És csak úgy mellékesen, ha ma 180 fokot fordul is a kérdező, vajon a párja szemében hiteles lesz e? Nem! Mert tudja hogy a kérdezővel (ezek szerint) sok mindent meg tehet. Amit én személy szerint nem hagynék! Nem az számít, hogy mit mond az ember, hanem hogy mit tesz. A kérdező párja pedig folyamatosan olyan dolgokat tesz amivel megalázza a párját, mert nem is tekinti párjának. Mondani bármit lehet... Azt is tudom, hogy nem könnyű megválni valakitől akit szeretünk, de ha az az ember nap mint nap csak megaláz, semmibe vesz, és nyilván valóan nem szeret, amit a kérdező is felismert, akkor szakítani kell és nem pedig várni a csodát, mert sok sok évet el pazarlunk olyanra aki nem érdemli meg és ezt az időt már nem is kapjuk vissza soha. A kérdező pedig már nem egyszer "beszélt erről" a párával, de semmi változás. Akkor milyen tanácsokat kell még adni?
2011. júl. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Kedves kérdező ez szerintem nem kapcsolat. Te csak továbbra is szenvedni fogsz,sajnálom de nem hiszem hogy a párod pikk-pakk megváltozik. Ő csak magára gondol.

A párod még ego-ját építgeti, nem fogja meg a kezed mert ciki? Nincs ő kész még egy komoly kapcsolatra nem érdemel meg téged. Építgesse csak tovább az önbizalmát neki fontosabb hogy mások mit szólnak ezek szerint nem a kapcsolatnak és neked él hanem másoknak. Én az ilyen pasikat elkerültem messzire jobban jársz ha te is. Már a legelején kiderül ,hogy büszkén felvállal vagy sem. A szerelem sajnos néha kiszámíthatatlan. Légy erős és dönts ha elhagyod és tényleg szerelmes és te kellesz neki talán változhat. Bár....na de ki tudja.

2011. júl. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

13:21 vagyok 13:36-nak


Értem, amit mondasz, és van is igazad, de egy dolgot már megtanultam az életben: ha, csak az egyik oldalt hallod, akkor csak a dolgok egyik felét hallod, és nem feltétlen építő jellegű dolog látatlanban rámondani az ament a szakításra. Én, ha tanácsot adok, akkor azt megpróbálom a kapcsolat megmentésére irányítani, szakítani mindig lehet. Mellékesen láttam én már párt felállni, és kiegyensúlyozottan élni, úgy, hogy a csaj félrekefélt. Na erre azelőtt azt mondtam volna, hogy itt már nincs esély megmenteni a kapcsolatot, márpedig nekik sikerült... A felek ismerete nélkül baromi erős fekete-fehér döntéseket javasolni, főleg úgy, hogy csak az egyik fél sérelmeit hallottad (félre ne értsen senki, nem a kérdező szavahihetőségét vonom kétségbe, csupán azt mondom, hogy lehet, hogy más a leányzó fekvése, ha srácot is meghallgatnánk).

2011. júl. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja, és, ha visszaolvasol, abban egyetértettünk, ha ez az állapot nem változik, akkor fel is út, le is út.
2011. júl. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze, értem amit mondasz. Csak itt mivel az egyik felet hallom, nyilván nem tudok okosabb tanácsot mondani. És mivel a kérdező azt mondta már próbáltak beszélni erről és meg sem hallgatja a párja...nos nem tudok így többet mondani. De persze nyilván az lenne a legjobb, ha maga próbálná ezt megoldani. Lehet ezek a helyzetek csak nekem ilyen egyértelműek, én azt vallom: "Néma gyereknek anyja sem érti a szavát" :) És ha ez sem működik, akkor tényleg vége.
2011. júl. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!