Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már ilyen helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már ilyen helyzetben? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
arról a problémáról lenne szó hogy 3hónapja járunk és nem nagyon tudunk együtt lenni..magyarán fogalmazva nem tudunk sehogyse együtt aludni és kettesbe lenni mint egy normális kapcsolatba.náluk is zsúfoltság van ráadásul van egy tesója aki állandóan otthon van nem lehet elzavarni nálunk megint nem lehet egy üres szobát kiszorítani egyéb okok miatt azt nem szeretném leirni tény az h ugy érzem mint akinek se istene se hazája.ráadásul nekem kell buszozni is ha beérek hozzá már jöhetek is el...egyszerüen sexelni se tudunk egy héten jo ha egyszer de akkor is ugy történik hogy éppen csak megtörténik mert félünk hogy ránktörik az ajtót.most az utcán találkozzunk?próbáltuk megbeszélni az ö szüleivel de nem tudnak mit csinálni.most ezért szakitsak vele mert nem lehetünk együtt normálisan?ti mit tennétek?
2011. jan. 20. 12:29
 1/6 Azeriel ***** válasza:

hány évesek vagytok? ezért miért szakítanál vele?

mit tennék? én meg várnám a tavaszt (whehe) azt adnám az ívet a szabadba :P Ui: ne légy hülye :D

2011. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
sajnos elég idösek vagyunk 20és 25között mind a ketten.nem akarok szakítani vele.de ezt én már nehezen bírom
2011. jan. 20. 12:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha már 20 felett vagytok akkor feltehetően dolgoztok, keressetek egy olcsó albérletet.

Ilyen esetben talán ez a legjobb megoldás, vagy valami hotel rögtönzötten ha együtt akartok lenni.

2011. jan. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ő dolgozik én tanulok de csak minimálbért keres az meg kevés lenne.
2011. jan. 20. 12:46
 5/6 anonim ***** válasza:

A pénz hiányában az albérlet törölve!


E helyett ha már sehol sincs hely, akkor időnként béreljetek ki egy szobát egy kissebb panzióban vagy szállodában, elég sokan ezt csinálják, és ez max 1-2 ezer Ft

2011. jan. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi mindketten tanulunk, 2,5 évig hasonló helyzetben voltunk. Amíg a szülővárosunkban tanultunk, néha voltak lopott délutánok, mikor Ő eljött, vagy én mentem hozzá, de ritka volt az ilyen alkalom, mert nekem itthon kellett lenne suli után, Ő meg sokszor tovább volt, mint én (sajnos még 18 éves koromban is ez volt a helyzet...). Aztán egyetemre mentünk, hét közben Pesten járunk suliba, nekem van szobatársam az albérletben, oda nem mehetünk kettesben lenni, mert tanulnia kellett a lakótársaimnak, nem zavarhattam el őket. A barátom 2 órányi utazásra lakott tőlem, amit már én se engedhettem meg magamnak a tanulás mellett, csak kb havonta 1szer 1 éjszaka erejéig. Hétvégén itthon vagyunk, de nekem közös szobám van a tesómmal, a barátomhoz pedig nem engednek el (még 19 évesen, 3 év járás után se mehetek át csak úgy hozzá, ott aludni pláne nem, merthogy maradjak itthon tanulni. Ez van, de elfogadtuk, úgyhogy emiatt nem kérek beszólásokat). Szerencsére nem a szexről szól a kapcsolatunk, bármennyi ideig bírjuk nélküle, persze azért kihasználunk minden alkalmat, amikor csak lehet, de nem okoz olyan nagy problémát, ha 2 hétig nem szeretkezhetünk. Nekünk minden együtt töltött perc kincs. Abban a 2,5 évben kb úgy találkoztunk, hogy én előbb végeztem, mint Ő, így elmentem elé a sulijába, és Ő hazakísért engem. Ha jó idő volt, akkor leültünk egy parkba beszélgetni. Ezen kívül együtt eljártunk társastáncolni, heti 1szer. Kettesben lenni kb akkor volt idő, ha én elutaztam hozzá, amire - ahogy írtam is, - nem nagyon volt időm. Aztán neki idén vettek lakást, ahol van saját szobája, így azóta jóval több időt tudtunk együtt tölteni. Én csak annyit tudok mondani, hogy ha tényleg szeretitek egymást, akkor így is kibírjátok, mert az az idő számít, amit együtt lehettek, bárhol, bármikor. Annak a kevésnek is örülni kell- vannak, akiket 300 km választ el egymástól, mégis évekig kibírják, hogy csak havonta egyszer találkoznak (ez pl a környezetemből vett példa). Úgyhogy szeressétek egymást és örüljetek az együtt tölthető időnek, próbáljátok hasznosan tölteni (ha nem is kettesben, de EGYÜTT, ez a lényeg), és majd egyszer eljön az idő, hogy többet is együtt lehessetek, kettesben is. :) 20/L
2011. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!