Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Pasigond, bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Pasigond, bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy 1 éves párkapcsolatom, és lassan kezdi a barátom elhanyagolni magát. Nem foglalkozik azzal hogy hogy néz ki. Mondtam ezt már neki, de ő nem veszi komolyan. fodrászhoz már csak akkor megy el ha nagyon nagy a haja. régen mindennap fel zselézte a haját mostanában 2 hetente egyszer. Azt mondja én igyis ugyis szeretem nem kell tetszenie senkinek, Én igyis szeretem meg úgy is. De engem valahogy idegesít. Én szeretem ha tetszeni akarnak nekem , meg az aki ad magára.Meg sokkal jobb volt mikor meg akart szerezni. Mit csináljak??? segítsetek!!
2011. jan. 19. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Mondd ezt el neki.
2011. jan. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy senki nem szereti az igénytelen srácokat. Vagy kérdezd meg ő mit érezne, ha az otthoni macinaciban lógnál mindig? Vezesd rá, hogy ha ő szeret Téged egy szép, csinos ruhában látni, akkor gondoljon bele, hogy Te is őt.
2011. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én mondtam már neki, de nem sok mindent értem el vele.Annyit kaptam vissza hogy neki nem kell tetszeni senkinek, énmeg igyis ugyis szeretem.
2011. jan. 19. 17:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor mondd azt neki, hogy szereted de az nem egyenlő azzal, hogy tetszik neked.

-Szeretlek, de nem tetszel! Nekem meg talán csak akarsz tetszeni, nem??

Így valahogy, jobb ötletem nincs.

2011. jan. 20. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) Majd csak meg oldódik:)
2011. jan. 20. 16:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!