Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Na erre nem tudok mit mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na erre nem tudok mit mondani mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek de régen volt 1 barátom és most valahogy úgy érzem hiányzik de az előző két kapcsolatomban is úgy éreztem mintha Ő hiányozna:SS nem tudom mit tegyek a baj hogy a srác is így érez hogy szeret meg hiányzom neki de most ő is kapcsolatban van a mostani páromat meg nem akarom elhagyni de nem akarok hazudni magamnak sem mi lenne helyes felejtsem el azt aki régóta "kísért" vagy a mostanit hagyjam...? aki volt hasonló helyzetben kérem mondjon valamit... rosszindulatú megjegyzésektől kíméljetek légyszíves!!
2011. jan. 17. 18:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

csak tedd föl magadnak a kérdést: kit szeretsz?

gondold végig őszintén és alaposan

aztán válaszd őt

2011. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ csak ezzel az a baj hogy a mostani párommal együtt élek és nem is menne olyan egyszerűen az egész ma beszéltem azzal a fiúval akivel régen voltam (kb 3 hónapja nem beszéltünk) és mondta hogy szeret megint...:SS
2011. jan. 17. 18:25
 3/15 anonim ***** válasza:
Én úgy voltam, hogy 6 évig együtt voltam vkivel, majd elhagytam mert élni akart. Találtam egy fiút vele 3 évig voltam együtt, de egész idő alatt azt éreztem, hogy nekem az exem kell, ráadásul én minden nap láttam, elfelejteni nem tudtam. Ezt sokszor a fejemhez vágta az akkori párom, és sok sok veszekedés után elhagyott. ( nem ezért). Majd megörültem, hogy végre visszamehetek hozzá, ugyanis még szerettem, és ő is. Újrakezdtük 3 év szünet után, és az érzelmeim kezdtek alább hagyni. Rájöttem hetek múlva, hogy nem szerettem őt, csak egyszerűen nem zártam le a kapcsolatot, nem beszéltünk meg semmit, csak elváltunk és kész. Azóta ez bennem volt, és hogy újra együtt voltunk, mindent megbeszéltünk és elmúlt a szerelem részemről. Sajnos ő részéről még nem, de legalább én megkönnyebbültem és elengedtem, és a 3 éves szenvedésnek vége lett. Örülök neki, hogy végre sikerült lezárnom. Lehet neked is a lezárás hiányzik, vagy ha nem akkor tényleg fontold meg hogy melyiket is szereted igazán? És ha a régit, fontold meg miért lett vége, szereted e eléggé ahhoz, hogy az idő alatt felvett szokásait megszokd...stb. 24N
2011. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Basszus én pont most vagyok egy ugyanilyen helyzetben mint te! Csak én az a srác vagyok aki a te történetedben a fiú-barátod aki iránt szenvedélyt érzel....


Marhára sz@r!!


Van barátnőm és szeretem is a barátnőmet, és ha lehetne akkor kettő lenne, mert majdnem minden nap ő is jár a fejemben...de neki is párja van.


Csak tudod az a baj, hogy ha az egyik szakít akkor az esetek 99%-ban a másik nem szokott , nem hagyja ott a párját!

2011. jan. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Na akkor nem vagyok egyedül:(( sajnos az a baj hogy az exem megnevettet mindig és brutálisan vonzódom hozzá:SS ma is hogy beszéltem vele annyira édes volt és nem tudom mit tegyek máár:S
2011. jan. 17. 19:10
 6/15 anonim ***** válasza:

3. vok


Szerintem egyébként egy szex a "srác" és közted lehiggasztana!


Mi is együtt vagyunk havonta legalább 1x, persze tudom, ez megcsalás de ez van , és akkor megnyugszik ő is és én is....

2011. jan. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
ezt régebben kipróbáltuk de csak még jobban vele akartam lenni:((
2011. jan. 17. 19:13
 8/15 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon biztosan lesznek páran akik lecsesznek ezért de mindegy az törjön pálcát más felett aki be meri vallani saját magának h ő tökéletes...


Amúgy sokat gondolkodok ezen, folyamatosan, de "itt" a történetemet nem részletezném...


Nagyon nehéz egyébként ez ellen tenni mert , szereted a párod és azt mondod ő a mindened én is ezt mondom.

De ott van egy másik ember, neked is és neki is! És ez olyan mintha ti találtatok volna 2 embert is akit szerethettek..mert ugye


"nem egy pasi és nő van a földön"


ezt szoktuk mondani ha valakik szakítanak....és ők azok akik azt a plusszt megadják. Igazából ez, egy kis izgalmat ad...


ráadásul mi így mind a 4-en össze is járogatunk néha..

2011. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az exem barátnőjével jóban vagyok sőt az exem anno együtt melózott párommal szal nem sokban más a helyzetünk:)
2011. jan. 17. 19:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Én ismertem ugye a lányt, és a lány által jóban lettem a pasijával is ..mára szinte havernak tekint ami csak egy színjáték a részemről, de kell...ők viszont a jelenlegi barátnőmet mind a ketten általam ismerték meg szóval azelőtt nem.


De most már a barátnőm és a másik lány szintén nagyon jó barátnők, ők őszinte barátnők ráadásul , nekem csak színészledés ez van...


Elhiszem, hogy sz@r nekem is néha, de beletörődtem, hoy havonta 1x együtt vagyunk, havonta 2-3x csapatosan is party keretében azt ennyi.

2011. jan. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!