Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki reagálna erre? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki reagálna erre? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Én írtam a kérdést a 24éves sráccal kapcsolatban. Azt hiszem tegnap lezárult minden vele,ugyanis látott a mostani barátommal,ezt őszintén szólva egyáltalán nem is bánom.

Mostantól az a célom,hogy a barátommal minden a legnagyobb rendben legyen.

Ő nem tud arról,hogy én valójában megcsaltam őt,csak arról tud,hogy nem egyszer hazudtam a 24éves miatt neki.

Mindenesetre ez is épp elég volt ahhoz,hogy elveszítsem a bizalmát. Most ott tartunk,hogy nem igazán bízik bennem és emiatt talán icipicit távolságtartóbb is vagy nem is tudom...:(

Régebben mindig a kedvemben járt,mindig kaptam tőle valamit,mindig hívott,rengeteget voltunk együtt.

Tervezte az összeköltözést meg hogy együtt éljük le az életünket.

Most ezeket picit hanyagolja,mert vannak pénzügyi gondjai,ezzel nincs baj,mert nem ez nekem az elsődleges szempont. Viszont feltűnt,hogy nem is nagyon mondja,hogy szeret. Én kérdeztem tőle,mondtam neki,hogy nem is érzem,hogy szerelmes lenne még. Ő erősködik és mondja,hogy szeret és hogy ezt így is gondolja,ahogy mondja,csak feszült kicsit a többi problémája miatt.

Szokott bújni,meg igényli tőlem a törődést. Mindig is ezzel nyaggatott,hogy nem érzi,hogy sokat foglalkoznék vele. Máig azt vallja,hogyy biztos benne hogy ő jobban szeret engem mint én őt. Csak elmondta azt is,hogy nem fog egyik napról a másikra menni,hogy ezt felejtse nekem. És talán ezért is másabb picit.


Én nagyon szeretném ismét 100%osan magamba bolondítani,hogy újra olyan legyen mint régen. És ne is tudjam levakarni magamról.

Mit tehetnék ennek érdekében? Mivel hozhatnám vissza a régi kapcsolatomat? Tudnátok adni valami olyan tanácsot,amivel hamar előrébb juthatok?


Én leírtam neki ma msnen,hogy mi a bajom. Szépen fogalmaztam,írt is rá,de én úgy veszem észre nem nagyon fogta fel. Utána még beszéltünk msnen,de nem sokkal később lelépett msnről és köszönés nélkül ott hagyott.

Nem beszélve arról,hogy tegnap egy piti ügy miatt,amiben nekem volt igazam még bántott is. Erősen szorongatott,majdnem a falnak vágott...


2010. okt. 17. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Üdv ismét. Én vagyok a sokválaszos. :)
2010. okt. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"Mit tehetnék ennek érdekében? Mivel hozhatnám vissza a régi kapcsolatomat? Tudnátok adni valami olyan tanácsot,amivel hamar előrébb juthatok?"


Ez csakis az idővel lehetséges. Egyébként pedig el kell érned, hogy bízzon benned. Semmi félrelépés, de még csak a gyanú árnyéka se vetüljön rád.


"Erősen szorongatott,majdnem a falnak vágott..."


??? Nem értem, mit akarsz egy olyan férfitól, aki erőszakoskodott veled... de hát na, ilyenek a nők. :)

2010. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mert ő ilyen...ő előttem is ilyen volt.

De én mikor tegnap megláttam a másik srácot,akkor is még jobban hozzásimultam...igyekeztem úgy csinálni,hogy az egyik rájöjjön,hogy nekem akarok semmit,de a másik is érezze,hogy nem távolodok el azért,mert a másik hirtelen megjelent..

De egyszerűen nem tudom hogy érhetném el,hogy ugyanazt a törődést,figyelmet kapjam,mint ezelőtt 2hónappal.

2010. okt. 17. 16:52
 4/11 anonim ***** válasza:

"Mert ő ilyen...ő előttem is ilyen volt."


Te meg ehhez vonzódsz ugye. Hát igen, a nők. :D


"De én mikor tegnap megláttam a másik srácot,akkor is még jobban hozzásimultam...igyekeztem úgy csinálni,hogy az egyik rájöjjön,hogy nekem akarok semmit,de a másik is érezze,hogy nem távolodok el azért,mert a másik hirtelen megjelent.."


Ha valamit erővel bizonyítani akarsz, könnyen azt a látszatot keltheted, hogy valójában nincsen úgy, hanem, csak el akarod hitetni, hogy úgy van.

Ha bizonyítani akarod neki, hogy a másik srác nem érdekel, akkor a srác jelenlétében se viselkedj vele másképpen, mint amikor nincsen ott. Ezzel bizonyítod, hogy a másik nem jelent neked semmit sem. Remélem érted. :)


"De egyszerűen nem tudom hogy érhetném el,hogy ugyanazt a törődést,figyelmet kapjam,mint ezelőtt 2hónappal."


Ehhez idő kell. Mikor is kezdtétek a dolgot "újból"? Pénteken? Két nap alatt nem várhatsz csodát.

2010. okt. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most írta nekem,hogy ő értékeli az én igyekezetem és hogy tudja,hogy már csak neki kell változnia...és hogy azon lesz,hogy minél hamarabb sikerüljön.

Ő eddig olyan volt,hogy 2-3nap alatt ment neki,ha valamit kértem. Ezért is csodálkoztam,hogy most valamiért teljesen más...

Írta,hogy de higyjem már el,hogy ő szeret és hogy 100%-os törődést kapok.

Na kíváncsi leszek...:S:(

2010. okt. 17. 16:59
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ő eddig olyan volt,hogy 2-3nap alatt ment neki,ha valamit kértem. Ezért is csodálkoztam,hogy most valamiért teljesen más..."


Most komolyan, ez nálatok úgy működött, hogy az egyik megkérte a másikat, hogy valamiben változzon meg, és a másik megtette érte?


"Írta,hogy de higyjem már el,hogy ő szeret és hogy 100%-os törődést kapok.

Na kíváncsi leszek...:S:("


Én is. :) Csak bátran. Ügyesen.

2010. okt. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ez eddig fordítva ment...ő kérte,hogy figyeljek rá...és tessék most itt tartunk.

De vajon tényleg szeret?

2010. okt. 17. 17:05
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ez eddig fordítva ment...ő kérte,hogy figyeljek rá...és tessék most itt tartunk."


Most itt az alkalom, hogy te is kérd, hogy változtasson bizonyos dolgokon.


"De vajon tényleg szeret?"


Ez meg nem fog egy hétvége alatt kiderülni, főleg, ha csak az interneten beszélgettek. Várnod kell, mást nem tehetsz. Szerintem több hétre lesz szükség, vagy minimum 1,5 hónapra (apró célzás). :)

2010. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De monduk azt nem vehetem a szerelem jelének,hogy ő annak ellenére,hogy én ezt csináltam vele,velem maradt? Meg ő könyörgött még az elején is,hogy de maradjak vele,és ne szakítsunk. Ez nem mondható annak,ha még így is kitart mellettem?
2010. okt. 17. 17:17
 10/11 anonim ***** válasza:

"De monduk azt nem vehetem a szerelem jelének,hogy ő annak ellenére,hogy én ezt csináltam vele,velem maradt? Meg ő könyörgött még az elején is,hogy de maradjak vele,és ne szakítsunk. Ez nem mondható annak,ha még így is kitart mellettem?"


Igen. Szerintem itt a kérdés inkább az, hogy ez, amit tettél, hagyott-e benne tüskét, illetve, ha igen, mekkorát (valószínűleg hagyott), de még inkább az, hogy hogyan tudja ezt kezelni majd. Ha szerencsés vagy, nem marad tüske a végére. :)

2010. okt. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!