Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve nem múlik el. Mikért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve nem múlik el. Mikért?

Figyelt kérdés
6éve megismerkedtem egy férfival.nagyon tetszett közeledtünk egymáshoz finoman randizgattunk de sosem történt semmi köztünk(tengízben dolgozott ritkán jött haza)Összejöttem aközbe mással.Férjhez mentem,van egy csodás lányom.boldog házasságban élek.de nem volt olyan nap hogy ne gondoltam volna rá.most haza költözött.mivel nem messze lakunk egymástól mindennap látom.megőrülök.szeretem a férjem mindent megad semmiben nincs hiányom akkor miért.Ő is úgy néz rám mai napig.nemtudom mit tegyek de már megőrülök.Öngyilkosságon is gondolkoztam mert ez durva.van ilyen???Mással történt hasonló?segítsetek
2011. jan. 17. 16:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

jaj mintha csak magamat latnam.17 évesen szerelmes lettem a fönökömbe...ki is alakult valami köztünk...persze volt parom,tölle született egy gyermekem,azota mar 6 éves..nem a gyerek apjahoz mentem ferjhez,imadom szeretem a ferjemet..de a mai napig gondolok rá,álmodok vele..es mikor felkelek...radöbbenek hogy csak egy álom az egész..

a nagy szerelem az nagy szerelem,hiaba akarja az ember elfelejteni..sosem mulik el,akarmennyire is szerelmes a ferjebe vagy masba.

2011. jan. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Értem.Ő megtette a lépést az esküvőm előtt nem éltem a lehetőséggel.bár a szívem mást súgott.A férjem sejti hisz rég nagy barátok voltak.

De ez az ő hibája.mikor hazajött tengízből azt mondta h gyereke lesz kint meg nője van én meg kapásból igent mondtam a férjemnek h megyek vele randizni-de csak tesztelt hogy érzek-e valamit.mit tehettem volna.menekültem mert fájt a dolog.és mikor megtudtam az igazat már várandós voltam a lányommal.

2011. jan. 17. 17:12
 13/13 anonim ***** válasza:

én 18éves vagyok és férfi, de ennek ellenére bele tudom élni magam a helyzetedbe, mert néha rám jön "kangörcs" és akkor van pár lány akivel ha akarnám lehetne valami őket megkeresem és udvarolok.pedig van egy barátnőm akit egyszerűen imádok, de kívánom azt az egy-két lányt akit ilyenkor megkeresek.de nem csinálok semmit, hozzájuk se érek, ezért ez az időszak újra és újra előjön.valószínű ha valamelyiket egyszer lefektetném akkor vagy rájönnék hogy hogy lehettem ekkora balfék és többet nem csinálnék ilyet vagy rájönnék hogy ugyanolyan jó velük mint a barátnőmmel és őket is szeretem.

szóval én azt tanácsolom hogy feküdj le egyszer azzal a férfival és utána el tudod dönteni mi a helyes.ezt úgy értem hogy kiderül hogy ő kell neked, vagy csak kíváncsi voltál.ha az utóbbi akkor tovább élhetsz boldogan a családoddal.

ez kb olyan hogy volt barátnőm, de találkoztam egy másik lánnyal 3HÓNAPIG küzdöttem a kegyeiért, mire összejöttünk(nem volt szex csak a barátnőm lett) otthagytam a mostani barátnőmért.szóval ez olyan szerintem hogy ami elérhetetlen arra vágysz és miután megszerezted azután már nem izgat.

nem tudom érthető voltam-e remélem nem ért senki félre.

2011. jan. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!