Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 éve nem múlik el. Mikért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éve nem múlik el. Mikért?

Figyelt kérdés
6éve megismerkedtem egy férfival.nagyon tetszett közeledtünk egymáshoz finoman randizgattunk de sosem történt semmi köztünk(tengízben dolgozott ritkán jött haza)Összejöttem aközbe mással.Férjhez mentem,van egy csodás lányom.boldog házasságban élek.de nem volt olyan nap hogy ne gondoltam volna rá.most haza költözött.mivel nem messze lakunk egymástól mindennap látom.megőrülök.szeretem a férjem mindent megad semmiben nincs hiányom akkor miért.Ő is úgy néz rám mai napig.nemtudom mit tegyek de már megőrülök.Öngyilkosságon is gondolkoztam mert ez durva.van ilyen???Mással történt hasonló?segítsetek
2011. jan. 17. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nehogy öngyilkos legyél már ha már családod van és lányod akinek szüksége van rád!!! van ilyen igen én 3 éve vagyok szerelmes abba a lányba akit Igazinak tartottam de már nem vele járok viszont minden nap gondolok rá! ezt nevezik nagy Ő-nek neked az a pasi volt a nagy Ő ennyi az egész.
2011. jan. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
El tudod képzelni, hogy mit érezne a lányod, ha öngyilkos lennél? Milyen élete lenne nélküled? De ha még nem is lenne lányod, akkor sem ér meg senki annyit, hogy öngyilkosak legyünk miatta! Inkább költözzetek el a családoddal, vagy beszéld meg vele a dolgot, hátha az könnyít a lelkeden és utána próbáld meg kerülni őt. Vagy ha annyira nagy a szerelem és még ő is szeret téged, akkor inkább válj el a férjedtől és legyél vele. Inkább nőjön fel így a lányod, mint anya nélkül.
2011. jan. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ismertem egy családod, ahol a nőnek volt 1 szép családja, és egy titkos szerelme. Nem tudott dönteni, hiszen sajnálta a családját, ezért nem akarta otthagyni a másik férfiért, akit szintén nagyon szeretett. Ezért öngyilkos lett, 1 levélben leírta a történteket. Tönkretette a családot.


Tudom nem egyszerű, de nyomd el magadban a másik férfi iránt érzett vonzalmat. Ami azért olyan erős, mert nem kaptad meg a férfit régen, és most sem kaphatod meg, mert tiltott gyümölcs. Próbáld őt elkerülni, ne gondolni rá, tudom nagyon nehéz, de nem ér meg annyit, hogy ezzel tönkre tedd a magad életét, és a családod életét. Főleg, hogy állításod szerint ilyen szép életetek van, már csak azért is ne!

2011. jan. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
39%

Van ilyen. előbb utóbb egymáséi lesztek.

minél előbb annál többet tudtok boldogságban élni.


en szurkolok nektek.

2011. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
az esküvőm előtt 2héttel találkoztunk.látni akartam.mondván vissza adom a nálam maradt cdjét.az esküvőm a lányom 1éves szülnapján volt.és az ő névnapján:(azt mondtaszökjek el vele vigyem a lányom is.nem tettem mert sajnáltam volna a férjem.azóta eltelt 2év csak sablon smsek karikor stb....de a nézése és főleg nincs senkije.könnyebb volna ha lenne neki is.
2011. jan. 17. 16:44
 6/13 A kérdező kommentje:
:)már a férjemnek volt egy dettó ilyen volt felesége aki a gyerekkori szerelme miatt vált el és nekik is volt egy ilyen idős lányuk.a férjem azóta nem bízik a nőkbe..csak bennem.nem tehetem ezt vele.
2011. jan. 17. 16:49
 7/13 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Sok időd van gondolkozni, ugye?! Leülsz, átgondolod, döntesz. Nem kell ezt évekig húzni. Ha annyira akarna téged, akkor egyébként bármikor elédállhatott volna, hogy menj hozzá feleségül és menj vele külföldre, vagy maradhatott volna itthon. Nem, ennyire azért nem akart, igaz?! Ha neked annyira kellett volna, akkor mehettél volna vele, utána bármikor, amíg szabad voltál. Most meg dolgozik a tiltott gyümölcs helyzete.

Gratulálok! Keress valami hobbit! Különben a nők többségével ez a súlyos gond: míg a férj kidolgozza a belét, hogy mindent megadjon a családjának, addig a drága feleségük/gyermekük anyja meg piszkosul ráér gondolkodni.

2011. jan. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én is úgy vagyok mint az első válaszoló, csak én vagyok a lány :) én is ugyanúgy gondolok rá, csak akkor nem úgy alakultak a dolgok :) neki van valakije nekem nincs és jó így. lehet nem is gondol rám neki nem fájt akkor, és ezért arra gondolok hogy ezért elkell felejtenem. de még folyamatban van :)

te pedig nehogy öngyilkos légy, ezzel két családot is tönkretennél. a kislányod se örülne, gondolom te is szeretnéd látni ahogy felneveled, unokák stb... kitartást! :)

2011. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Röviden tömören leírom mi történ anyukámmal:


Mikor általános iskolás volt, szerelmes lett az egyik fiúba, elkezdtek járni, aztán jött egy csaj szétszedte őket.

A pasi meg a csaj összeházasodtak és lett egy fiúk. 6-7 év múlva a csaj becsapta a pasit is lelépet a gyerekkel.

Anyukám közbe megismerte apukámat, beleszeretett, de a pasit sose verte ki a fejéből. Mire anyáék esküvőjére került a sor a pasi kérte anyut h ne menjen férjhez. Anyu igent mondott apunak, 1 év múlva megszülettem, rá 3 év re pedig a tesóm.Éltünk boldogan, aztán szépen elkezdett tönkre menni a család, apám magába fordul, anyám boldogtalan. Mint később kiderült azzal a bizonyos pasival tartották a kapcsolatot pár éve. Pasinak közbe már a 2ik felesége volt ott is volt gyerek.

Mi a helyzet ma? A pasi a nevelőapám és sokkal jobban szeret mint az igazi, nehéz volt de megérte.

Remélem érted mit akarok mondani.

2011. jan. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Fülünyúl ***** válasza:

Ne légy ennyire önző.

Öngyilkosságon gondolkozol egy szép kislány és egy szerető férj mellett? Azt kell megállapítsam hogy idióta vagy. Nem kicsit, nagyon.

Tipikus egyébként a nőknél - ezt azért mondom hogy könnyebben túltedd magad rajta - hogy hosszú kapcsolatokban jóval többször vannak ÉRZELMI fellángolásaik más férfiak iránt, illetve hiszik azt hogy szerelmesek valakibe. Aztán amikor otthagynak csapot-papot és szívszerelmükhöz mennek, rendkívül rövid időn belül csalódnak, megszakad a szerelem meg a kis kapcsolatuk is, és ott áll az ostoba döntésével, amelyet érzelmi instabilitásának köszönhet. (Exem is így csinálta 10 év gyönyörű kapcsolat után, nem kell messze mennem példáért...) Ennek az instabilitásnak pedig nem más az oka mint sokszor elkezdik magyarázni hogy a nő ezt meg azt nem kapott meg, hanem igenis a nő maga felelős ezért az instabilitásért, mert fene jó dolgában nem tudja már mihez kezdjen magával. Tán fektesse ezt az energiát a férjébe, és csodálatos kapcsolatuk lesz végig.


Tanács, kéretlenül: felejtsd el azt az embert, mert érzésed valószínűleg fals, áltatás. De ha igaz is, mi a garancia, hogy eldobod a szép családod amiért amúgy minden nő rinyál minden fórumon, csak hogy ezzel a régi ismeretlen-ismerőssel összejöjj újra. Aztán egy év múlva lehet pokollá tennétek egymás életét és ott állnál egyedül az életben ismét, szeretet és szerelem nélkül. Ez kell neked? Az én exem frankón megjárta, két szék közül úgy esett a pad alá, hogy az azóta eltelt 2 évben senkit nem tudott összeszedni, meg valószínűsítem nem is nagyon fog.


Szóval a szerelmed meg a fölös érzelmi energiáidat fordítsd a férjedre. Szerintem hosszú távon testileg-lelkileg-boldogságilag jobban megéri.


31/F

2011. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!