Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így barátnőm ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm ha nem vagyok gazdag és nem járok buliba?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy nem vagyok csúnya, sőt valaki jóképűnek is tart. A baj ott kezdődik hogy nem vagyok gazdag, nincs kocsim(bár jogsim van),nem vagyok menő, nincs sok haverom, nem járok buliba, nem iszok, nem cigizek, nincs sok ismerősöm, nem is olyan jó a humorérzékem. Ha tetszik egy csaj(mondjuk aki tetszik az néha eljár buliba, sok barátnője van, sokan ismerik a környéken) akkor sokszor elgondolkozok azon hogy miért járna vele, ha járhatna olyannal akinek sok haverja van, bulizós, gazdag.

Van olyan lány aki egy csendesebb, visszafogottabb fiút választott a menő, gazdag fiú helyett.


2011. jan. 16. 15:11
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De ha nekem tetszik egy csaj aki amúgy bulizós akkor veszett ügy az egész?
2011. jan. 16. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!