Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet így barátnőm ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így barátnőm ha nem vagyok gazdag és nem járok buliba?

Figyelt kérdés

Azt mondják hogy nem vagyok csúnya, sőt valaki jóképűnek is tart. A baj ott kezdődik hogy nem vagyok gazdag, nincs kocsim(bár jogsim van),nem vagyok menő, nincs sok haverom, nem járok buliba, nem iszok, nem cigizek, nincs sok ismerősöm, nem is olyan jó a humorérzékem. Ha tetszik egy csaj(mondjuk aki tetszik az néha eljár buliba, sok barátnője van, sokan ismerik a környéken) akkor sokszor elgondolkozok azon hogy miért járna vele, ha járhatna olyannal akinek sok haverja van, bulizós, gazdag.

Van olyan lány aki egy csendesebb, visszafogottabb fiút választott a menő, gazdag fiú helyett.


2011. jan. 16. 15:11
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
A kérdőjel a végéről lemaradt, bocsi.
2011. jan. 16. 15:11
 2/11 anonim ***** válasza:
miért ne lehetne? nekem van ismerösöm aki finoman szolva nem szép még csak nem is okos nem is sokat mozdul ki othonrol és mégis a barátnöje gyönyörü nem is értem miért van vele konkrétan.
2011. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

szerintem sok lánynak tetszenek az ilyen srácok de szerintem jobban megérdemelnél egy olyan lányt aki hasonlít hozzád. Én sokat járok bulizni és sok barátom van és azért nem jönnék össze ilyen sráccal mert nem elég tökös pl. nem mer kezdeményezni vagy csak nagyon bénán. lazábbnak kell lenni ha ilyen barátnőt szeretnél...

16L

2011. jan. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,sokan szeretik az ilyen fiúkat:)

Persze túlnyomó többségben a nagyravágyó nők vannak,de

ha találsz egy tiszta lelkű lányt,aki szeret,hidd el,nem fogja érdekelni,hogy nem vagy gazdag és nincs kocsid! :)

(Nekem egyébként kifejezetten szimpatkus,hogy nem jársz bulizni,nem cigizel és nem iszol,ezen ne változtass!)

:)

2011. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Gratulálok!

Így szerezhetsz egy normális barátnőt :)

2011. jan. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, de amugy szerintem nyugodtan elmehetsz bulizni igy is.Nem tudtam,hogy a bulizás pénzfüggő.1000 ft-od meg csak van a belépőre.
2011. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha jóképű vagy, van esélyed. Én is olyan vagyok mint te, azzal a különbséggel, hogy egyáltalán nem vagyok vonzó. 21 éves vagyok, és még csak puszit sem adtam lánynak. Sok szerencsét!
2011. jan. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem max. amerikai (Kézi) barátnőd lehet.
2011. jan. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Bulira van pénzem de egyedül nem jó bulizni.

Az a pár haver aki van az nem ér rá hétvégén hogy elmenjünk buliba.

Van aki a barátnőjénél van, van aki nem is szeret bulizni.

2011. jan. 16. 17:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat arról szól hogy megtaláljuk azt aki számunkra jól néz ki, stílusban is összeillünk, és még a hülyeségeit is el tudjuk viselni, mert mindenkinek vannak. :)

Nem biztos hogy egy visszafogott fiúhoz egy nagyon bulizós csaj való.

Biztos megtalálod majd azt aki hozzád illik, ne add fel, és reálisan gondolkozz!

2011. jan. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!