Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy gazdag barátnőm...

Van egy gazdag barátnőm akinek meg van mindene. Mit vegyek a szülinapjára?

Figyelt kérdés
NEKI SEMMI SEM JÓ
2011. jan. 21. 20:58
 1/10 anonim ***** válasza:
ha semmi nem jó neki akk mit erölködsz?..
2011. jan. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Virágot.
2011. jan. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát, ha neki semmi nem jó, akkor én nem is vennék neki semmit (ezt jól kihoztam:D pont azt vegyél neki: semmit), de mégcsak nem is barátkoznék vele.
2011. jan. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 haggyámán ***** válasza:
2011. jan. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szál virágot. Azt csak nem dobja ki.
2011. jan. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valami apróságot saját kezűleg, amiben benne van a barátságod, a szereteted. Azt nem tudná megvásárolni pénzért :)
2011. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Jahj nema h megint azzal jottok h mert gazdag es mindene megvan nem lehet neki semmit se venni...


A baratnom meg eb sevagyunk epp csorok es megis tudunk egymasnak ajandekot venni.


O naptarat es egy konyvet kapott tolem, en meg egy uvegbol keszult felakaszthato mecsestartot ami megy az egyik festmenyhez az amugy meg tok kopar lakasomba.


En meg Lushos dolgokkal zoktam meglepni a baratnoimet vagy volt amikor heliumos lufit vittem.


Legy kreativ. Konyvek, vagy pl hogyan rajzoljunk, sminkeljunk, lakasberendezzunk stb. konyvek is klasszak.


Esetleg vminsajat keszitesu? Nekem mai napig megvan az a bekertezett kep amit baratnomtol kaptam 18. szulinapomra. :)

Osszefotoshoppolsz par kozos partys vicces kepet es irsz ra vmi aranyosat es kesz.


Attol h vki tehetos igenis meg lehet lepni es nem tom honnan szeditek hogy semmi nem lenne jo neki.


De ezt am mar megfigyeltem ezen az oldalon h aki kicsit is jobban all anyagilag azt kiutaljak mondjuk ez megvolt suliban is de ott meg rajott hnkituno is voltam... Ugh de utaltam az osztalyomat...

2011. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az egyik barátnőmnek pofátlanul vissza adta az ajándékot,mert neki már van ilyen.
2011. jan. 28. 16:41
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ilyen, akkor szerintem tedd fel magadnak a kérdést, hogy érdemes-e barátkoznod vele. Mert szerintem elég sekélyes lehet.
2011. jan. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

21:45 vagyok


Hat az tenyleg nem kedves.

Konyvet mondjuk ha meglenne neki odaadnam a blokkot h kicserelhesse.


Dehat teny h vannnak ilysnek is, csak azart irtam h nem kell mindenkit egy kalap ala venni.

Engem a tehetossegem miatt nagyon sokat bantottak gimiben...

2011. febr. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!