Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők?

Figyelt kérdés

A következő a problémám:

Alap esetben egy fiatal(6-7) éves gyerkőc 2 féle fejlődési útvonalat mutathat. Vagy nem megy neki a tanulás, és a fizikumra gyúr(ergő elkezd aktívan sportolni), vagy pedig, ha jó esze van, akkor pedig a tanulást részesíti előnyben. Ez mind szép, és jó, csak amint elérik a 13-15 éves kort, valahogy a lányok mindössze a sportosabb fiúk felé hajlanak, így tönkretéve a másik kategóriájú fiúk önbizalmát. Mire fel, rájön az okos gyereke, hogy lehet sportolnia kéne, hogy több esélye legyen a csajoknál. Elkezd sportolni, tanulni, minden fronton teljesíteni, elszaladnak az évek, mire végre csaja lesz, miközben a másik kategória már javában párkapcsolatokat alakít, és SEMMI HÁRTRÁNYA nem száramzik abból, hogy tudásilag elmaradottabb. Nem úgy lenne a normális, ha aki okos, azt azért szeretik a csajok, és nem várnak el tőle erős, kigyúrt testet, aki pedig sportos, attól pedig nem várnak el éles észt. Ilyen ideális esetben mind2 félnek bőven lenne önbizalma, és nem kéne az észt preferálók közül "behódolni/megalázkodni"...

A dolog pikantériája tovább az, hogy az ember legfőbb előnye az ész...

Mit gondoltok erről?


2011. jan. 16. 10:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy????


Azért nem teljesen van ez így, nem szabad általánosítani. Én sportoltam és jó tanuló voltam..

És mégsem volt bnőm..

Szóval nem csak ezen múlik...

Nyilvánvalóan aki jártas ebben-abban, azt jobban észreveszik...


Ha nagyon fiatal vagy, a te leány korosztályod még igencsak gyerek ebben a korban a párkapcsolathoz..

2011. jan. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem hülyeség vagy csak én vagyok különleges lány. Nekem például volt mind a 2 kategória. Szerintem nem ez alapján választanak a lányok, persze egy ideig, mert utána jön az hogy azt figyelik hogy melyik keres több pénzt, de ez a fiatal, tini korba még nem így van. A baj csak abban lehet hogy az okosabb fiúk általában félénkebbek, és kötöttebbek nem olyan lazák mint a sportolok. Én ezt gondolom!
2011. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A véleményem: a nők nem ilyenek.
2011. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

"az okosabb fiúk általában félénkebbek, és kötöttebbek nem olyan lazák mint a sportolok. Én ezt gondolom!"


Hát ez az. Szerintem pont azért félénkebbek, mert nem foglalkoznak velük annyit, amint a sportosabbakkal. Mivel az ilyen fiú talán kifinomulabb, ezért a legkisebb jeleket is érzékeli... Érti, aki érti.

2011. jan. 16. 11:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, legyenek a nők a hibásak, mert egy fiu besz*ri..:S Egy fiú/férfi dolga az, hogy ne legyen besz*ri, ha tetszik neki egy lány mutassa, ne várja el hogy a csaj lépjen.. Ennyi erővel a fiúknak miért nem az okos lányok, miért a csinos, vékony lányok jönnek be?:D Remélem érted az összefüggést.:) Egyébként ez egyénfüggő nagyon. Kinek mi?
2011. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az edzett, kisportolt test azt érzékelteti, hogy a nőt meg tudja védeni, alkalmas "vadászni". Ez régi evolúciós dolog. Egy félénk ember régen kevésbé tudott életben maradni, mint egy erős, bátor. Az ember amúgy is a külső alapján szerez első benyomást (fiúk-lányok egyaránt), de utána, ha kiismerte az illetőt, ez kevésbé fog számítani mindkét fél számára.
2011. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És a fiuk miért csak a szép lányokat veszik észre?
2011. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A fiúk nem csak a bomba csajokat veszik észre, a lányok meg nem csak a sportolókat. A lényeg hogy mindenki felbírja hívni magára a figyelmet. Ne vesztődjön el a tömegbe, mutasson meg magából valamennyi tulajdonságot, de ne túl sokat, csak annyit, hogy utána kíváncsi legyen a másik rá és akarja jobban megismerni. 18/L
2011. febr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jah és ez nekem mindig bevált, nem vagyok én se bomba csaj, mindig volt rajtam felesleges kiló mégis mindig voltak oanok akik akartak és nem a rossz pasik :)Utolsó voltam :)
2011. febr. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!