Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy nem hív fel?

Figyelt kérdés

tnap barátommal megbeszéltük hogy ma este találkozunk..

meg tényleg miinden oké köztünk.. most hívtam de nem vette fel.. ha 6ig nem hív fel akkor nem tudunk találkozni mert később nem lesz buszom..

tnap buliba volt és félek hogy esetleg talált egy jobbat vagy nem tudom..

kivel volt már hasonló eset? esetleg pozitiv csalódás? de negatívak is jöhetnek..


2011. jan. 15. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezaz, egyszer nem vette fel a telefont, az szakítóok. Bzmeg, te is vagy vagy 14 éves gondolom.
2011. jan. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

aludt miközben hívtad ?XD


19F

2011. jan. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

17 vagyok.. de ez egy barátaival is leegyeztetett dolog..

és tényleg nem vagyok az a fajta aki mindenért rinyál.. csak már rég voltunk kettesben is :/

és már volt hogy megcsalta barátnőjét.. és ettől félek :/

igaz h minden barátja mondta h ilyennek még nem látta. mármit h belém tényleg szerelmes..de nem tudom..

2011. jan. 15. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, h másnapos. Velem előfordult olyan, hogy megbeszéltünk egy találkozót, de ő előző este bulizni volt, és sokat ivott, mire másnap amikor találkoznunk kellett volna, még nem érezte magát teljesen jól. Nekem is rosszul esett, de ha meg tudja magyarázni, akkor ne sértődj meg. viszont én már nem mennék el a találkozóra ma, ha az utolsó pillanatban szól, hogy akkor mégis találkozzunk. Én inkább egy másik időpontot beszélnék meg vele, miközben persze megszakad a szívem, de a büszkeségemet nem engedném megsérteni.
2011. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

már hívott telón.. és megbeszéltük a dolgokat..

mondta h ma nem kéne több okból is.. pl. drága lenne ahova mennénk.. meg fáradt stb..

ez megalázó?

2011. jan. 15. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:

dehogyis megalázó.Mivel bulizni volt fáradt ez egyértelmű.Én is voltam tegnap bulizni és énse mentem így ma sehova.

de ráértek holnap is találkozni mikor kipihente magát.

vagy legközelebb menj vele te is.

2011. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát ugy volt hogy megyek vele.. csak barátai barátnői se mentek, ezért ő is jobbnak látta hogy énse.. szal nem baj :) mind1.. már minden oké :) teljesen megértem őt.. :)
2011. jan. 15. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!