Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,egyedül lakom. Azaz laktam még 1 hónapja,azóta ugyanis beköltözött hozzám a...az ilyen kapcsolatra nincs szinoníma. Szóval a lényeg, hogy van egy 31 éves pali,akit már gyerekkorom óta ismerek, egy utcában laktunk még amikor gyerek voltam. Ő 10 éve megnősült, van felesége és egy gyereke,de nem él együtt a feleségével. Van neki egy új élettársa 2 éve. Kb. fél éve összefutottunk egy szórakozóhelyen, majd felajánlotta, hogy haza kísér. Taxit hívott, majd ő is kiszállt velem együtt a lakás előtt,s "behívatta" magát egy kávéra. Olyan jól elkávéztunk, hogy másnap délben még cirógatott, hogy kíván újra. Nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget a dolognak, előfordul az ilyesmi néha, gondoltam ennyi volt, szereztünk egymásnak egy kellemes éjszakát,reggelt. majd du. 2kor elment tőlem,s azt hittem többet nem is jön vissza, de másnap este ismét megjelent,s ez egyre többször fordult elő. Hozott pár ruhát, majd fogkefét,egy személyes cuccokat és szépen lassan ideköltözött. Már egy hónapja itt lakik velem, de közben hazajár a feleségéhez is, meg gondolom az élettársára is ránéz néha. Nem tisztáztuk még, hogy mi van köztünk,de ez így valahogy nem normális. Végül is elvagyok, fizet helyettem mindent, összevásárol nekem egy csomó drága holmit,most vett új autót,én pedig "megörököltem" a BMW-jét. (na nem a legújabbra kell gondolni.) Amikor haza jön, akkor mindig megölelget,megcsókolgat,azt mondja hiányoztam neki. Múltkor berúgott a haverjaival, hazajött totál részegen, és azt mondta, szeret engem. Nem tudom,hogy én mit érzek. Olyan hamar jött ez az egész...Ahh nem tudom mit tegyek...Mostanában már ő is hiányzik,ha nincs itt,pedig kezdetben sok olyan dolgot csinált,amit nehezen tudtam tolerálni...
2011. jan. 14. 23:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

00:05


Igen, szinte minden nap.

2011. jan. 15. 00:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdem Én, ezek után megfelelne Neked egy átlagos férfi, aki nincs tele lóvéval??
2011. jan. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A felesége és az élettársa tudják,hogy te is a képben vagy? Nem semmi.Ez már kész hárem.Országot tévesztett a drága.Hogy hogy talált 3 ennyire hülye nőt,ezt nem is értem.Veletek mindent meg lehet tenni,büszkeség lehúzva a wc-n?

Hogy mit tegyél? Lesz bármi,amit megfogadsz a tanácsaink közül vagy ez megint egy felesleges este?

Ha a 21 éves lányom egy 31 éves nős pasi kitartottja lenne én biztos eret vágnék.Gondolom a szüleid sem ilyen jövőt szántak neked.Ha van egy csepp eszed is,akkor használd!

2011. jan. 15. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

00:42


Persze, hogy megfelelne. Számomra fontosabbak az emberi értékek, minthogy valakinek pénze legyen.

2011. jan. 15. 11:32
 15/15 A kérdező kommentje:

00:48


Jóember/asszony, nyilván azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok a válaszokra,hogy egy külső szemlélő hogy látja,s hátha még jó tanácsot is fog adni,nem pedig azért mert unatkozom. Azt, hogy a szüleim milyen jövőt szántak nekem,inkább hagyjuk...

2011. jan. 15. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!