Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki hasonló helyzetben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló helyzetben? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok,egyedül lakom. Azaz laktam még 1 hónapja,azóta ugyanis beköltözött hozzám a...az ilyen kapcsolatra nincs szinoníma. Szóval a lényeg, hogy van egy 31 éves pali,akit már gyerekkorom óta ismerek, egy utcában laktunk még amikor gyerek voltam. Ő 10 éve megnősült, van felesége és egy gyereke,de nem él együtt a feleségével. Van neki egy új élettársa 2 éve. Kb. fél éve összefutottunk egy szórakozóhelyen, majd felajánlotta, hogy haza kísér. Taxit hívott, majd ő is kiszállt velem együtt a lakás előtt,s "behívatta" magát egy kávéra. Olyan jól elkávéztunk, hogy másnap délben még cirógatott, hogy kíván újra. Nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget a dolognak, előfordul az ilyesmi néha, gondoltam ennyi volt, szereztünk egymásnak egy kellemes éjszakát,reggelt. majd du. 2kor elment tőlem,s azt hittem többet nem is jön vissza, de másnap este ismét megjelent,s ez egyre többször fordult elő. Hozott pár ruhát, majd fogkefét,egy személyes cuccokat és szépen lassan ideköltözött. Már egy hónapja itt lakik velem, de közben hazajár a feleségéhez is, meg gondolom az élettársára is ránéz néha. Nem tisztáztuk még, hogy mi van köztünk,de ez így valahogy nem normális. Végül is elvagyok, fizet helyettem mindent, összevásárol nekem egy csomó drága holmit,most vett új autót,én pedig "megörököltem" a BMW-jét. (na nem a legújabbra kell gondolni.) Amikor haza jön, akkor mindig megölelget,megcsókolgat,azt mondja hiányoztam neki. Múltkor berúgott a haverjaival, hazajött totál részegen, és azt mondta, szeret engem. Nem tudom,hogy én mit érzek. Olyan hamar jött ez az egész...Ahh nem tudom mit tegyek...Mostanában már ő is hiányzik,ha nincs itt,pedig kezdetben sok olyan dolgot csinált,amit nehezen tudtam tolerálni...
2011. jan. 14. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%

Édesem, te a ku*vája vagy ez tény.

Hogy ez neked mennyire felel meg, azt csak te tudhatod, de változást ne várj, pláne olyan nagyszabású álmokat ne dédelgess, hogy netán elhagyja a családját és veled fog élni.

Ne haragudj, ha nyers voltam, de ez a meglátásom.

Én is voltam szerető, szép, izgalmas dolog, de csak kalandnak fogd fel, mert máskülönben neked csak fájni fog.

2011. jan. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

23:23

Nem dédelgetek én semmilyen álmokat.

2011. jan. 14. 23:30
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
csatlakozom.szerintem is fogd fel kalandnak, élvezd ki a helyzetet és kész.de beleszeretni az ilyenekbe szigorúan tilos!!!!!
2011. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Kihasznál. Én már rég elküldtem volna.
2011. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Túl fájdalmas lesz a koppanás,ha most nem szállsz ki.Szeretőnek lenni nem kifizetődő dolog.
2011. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Oké igyekszem kalandnak felfogni,de múltkor beszélgettünk,ő hozta fel, hogy jól érzi magát velem, ezért cuccolt ide. Amikor haza megy a családhoz,akkor csak a gyerek miatt, a feleségével kb. 3 éve nem volt köztük semmilyen szexuális kapcsolat. Az élettársa egyszer letámadott a városban,hogy elszerettem tőle a párját, meg folyamatosan hívogatja őt, hogy hol van mikor megy haza stb...A felesége a kocsi miatt ugat velem állandóan,pedig neki is van sajátja,szóval elég gáz szitu. Csak érez irántam valamit,ha már ennyi ideje itt van...Nem tudom. Nekem nem kell a pénze,én se keresek sz*rul, szóval még csak azt se lehet mondani, hogy a pénz miatt vagyok vele. Vagyis nem tudom mi van köztünk,olyan fura,de kezd egyre jobban elmenni a dolog az érzelmek felé.
2011. jan. 14. 23:44
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne hogy beleszeress ,mert neki csak használati eszköz vagy.Ne haragudj hogy őszinte és nyers leszek,de csak a szexuális segédeszköze vagy...Ez a pasi gerinctelen,szerinted téged nem csal meg hozzád hasonlókkal,téged is lecser majd ha megun,úgy fog elhajítani,mint egy használt zsebkendőt...Amúgy meg a te fajtádat hívják kitartott k-nak,már ne is haragudj...
2011. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

A felesége a kocsi miatt ugat velem állandóan,pedig neki is van sajátja,szóval elég gáz.

Te vagy gáz...

2011. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit használ ki? Ő örökölt tőle kocsit ststb. És még mindig van köztetek szex?
2011. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kihasznal,de azert te is kapsz cserebe dolgokat. Ezt en kalandnak fognam fel. Nem lesz eletre szolo,meg gondolom te se igy kepzeled el a jovodet,ilyen ferfi oldalan,aki a kelletenel tobb vasat tart a tuzben.
2011. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!