Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hazudott? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudott? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
6 hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel, szinte minden nap találkozunk, így lett volna tegnap is, azonban előtte fél órával szólt hogy az anyja nem engedi le. Kérdeztem hogy miért, először azt felelte, mert fuvoláznia kell, mert az anyja nem hitte el hogy elment a félévi vizsgájára. Ezt meg tudtam cáfolni (hosszú) ezért utána azt találta ki, hogy már késő volt és azt gondolta én nem akarom már látni...(ez zavaros volt), végül hogy tulajdonképpen csak nem akart ma találkozni. De közben mindegyiknél állította hogy nem hazudna nekem sosem, és végig a szemembe...Szerintetek szeret még...? Azt mondta nem tudja megmondani miért nem akart látni, ami nyilván nem igaz, de nem hajlandó elmondani
2011. jan. 14. 13:17
 1/4 A kérdező kommentje:
mármint, végül találkoztunk az első hazugsága után, a másodikat a szemembe mondta...
2011. jan. 14. 13:18
 2/4 Fülünyúl ***** válasza:
Ennyire értetlen miért vagy? Nem vágtad le hogy nem akar veled találkozni? Elég egyértelmű jelét adta. Lehet, hogy részéről ennyi volt a kapcsolatotok vagy bármi. Ha már hazudnia kell valamit hogy meg ne bántson, ott valami más van a háttérben. Pl. már nem szeret, vagy mást szeret. Inkább erre kérdezz rá nála.
2011. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire hiú. Volt olyan bnőm aki állítólag azért nem találkozott velem 1 hétig, mert beteg, náthás piros az orra ... na most hogy ezt te mennyire hiszed el, az már tőled függ.


Egy párkapcsolat veszte a gyanakvás. Vagy megtanulsz vele élni, hogy kell a nőnek olyan szabadidős tevékenység aminek nem vagy a része, vagy ne legyen barátnőd.

2011. jan. 14. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nyilván rákérdeztem...azt mondja szeret, de ha ilyen apróságban hazudott, ezek után hogy higgyem el neki?
2011. jan. 14. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!