Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet a baj? Én nem tudom. :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Én nem tudom. :S

Figyelt kérdés
4 hónapja vagyunk egyutt a barátommal és ugymondd távkapcsolatban élunk. :/ mindenhétvégente tálálkozunk, mert csak akkor tudunk. Hétkoznap sajnos suli van, azért nem lehetséges. :/ Az utolsó pár hétben nagyon megváltozott..eléggé bunkó velem és nem értem miért. :S Semmi rosszat nem csináltam. Tudom, hogy nagyon szeret és én is ot, de ezen mindig osszeveszunk és az utobbi idoben mindenen vitázunk.. ez normális egy ennyi idos kapcsolatban? vagy valamelyikunk nagyon megvaltozott?Mi lehet a probléma? Elore is koszi a segitseget. :)
2011. jan. 13. 22:42
 1/3 Gishart ***** válasza:

Szerintem a legfontosabb, hogy beszéljétek meg mi a baj. Mindenkinél vannak problémák, amik csak egyre rosszabbak lesznek általában, ha nem kezelik őket (pl: megbeszéléssel stb) Ha megbeszélitek mi(k) a probléma(k), akkor megtudjátok oldani is őket, s akkor rendbe jöhet a kapcsolat. A legfontosabb, hogy beszéljetek, mert anélkül tényleg nehéz megérteni a másikat. Nálunk is vannak összezörrenések, amiket beszélgetéssel mindig megtudunk oldani. A legfontosabb, hogy beszéljetek. A második legfontosabb pedig az, hogy ezt "normális" körülmények között tegyétek. Amikor mind a ketten odatudtok figyelni a másikra.


By:

Gish

2011. jan. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Semmiképp se msn-en vagy telefonban beszéljétek meg. Mikor találkoztok, akkor nyugodtan, komolyan mondd neki: "Szerelmem, valamiről mindenképp kell beszélnünk. Nagyon rosszul esik nekem, hogy az utóbbi időben flegmán beszélsz velem, nem értem hogy miért mert nem adtam rá okot. És úgy gondolom, hogy egy jó kapcsolatban, ahol a felek szeretik egymást, meg kell adni a tiszteletet és a megbecsülést."

Én így mondanám el neki a dolgot. Ha tényleg szeret, akkor változtatni fog, és elmondja, hogy mi volt a gondja. Beszélni kell mindenről! És sokminden nem az, aminek látszik, nem tudom, mi számít neked bunkónak, lehet csak problémái vannak otthon...

Majd látni fogod, hogy reagál, abból leszűrhetsz mindent. Ha meg akarja oldani, és látszik rajta, hogy fontos neki a kapcsolat, akkor oké minden, de ha talán az lenne, hogy "hagyd már a hülyeséggel, ne akaszd ki, nem tudom miről bezsélsz, ne hisztizz", akkor....

19/l

2011. jan. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen a válaszotokat. :) ma találkozunk és akkor próbálok vele beszélni. :)
2011. jan. 14. 08:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!