Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem jön ki? hazudott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön ki? hazudott vagy tényleg mamájához mennek?

Figyelt kérdés

16 f vagyok és van egy lány ő is 16 éves.

Szerelmes vagyok belé és ki akartam hívni 7 végén sétálni,mert már rég láttam.

Megkérdeztem tőle,hogy lenne-e kedve és csak annyit mondott,hogy mamájához mennek a 7végén,de hogy melyik nap azt még nem tudja.

De b@szki azon lettem ideges,hogy miért nem mondja meg,hogy nem akar kijönni ?

És en mesélje be,hogy nem tudja,hogy melyik nap mennek ?

Mondhatta volna azt is,hogy ha Vasárnap mennek és akkor szombaton talizhatunk. Vagy fordítva.

Vagy nem is megy sehova csak habi ?


2011. jan. 13. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
valószínű hogy nem akar veled találkozni, de hétvégén úgyis kiderül, hogy mikor mennek, nem? szombat délelőtt már biztos tudni fogja, kérdezz rá akkor
2011. jan. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
biztos elkapta a H1N1-et és nem akar téged is megfertőzni .. te meg igy hálálod meg -.-
2011. jan. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is családanya vagyok, és még mindig nem tudom, hogy hétvégén mikor megyünk a rokonokhoz.

Vagy szombat, vagy vasárnap.


Szép kapcsolat, mondhatom. Ennyire nem bízol benne?


25N

2011. jan. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél már hülye, megbízharnál a lányban.

Ha nem hiszed el, legyél egésznap a háza előtt.

2011. jan. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt?


ha messze laknak a nagyszülei akár pé estétől vasárnap estig náluk lehetne... bár ezt bizti el is magyarázta volna...


persze lehet csak nem tudja hogy szakítson, de ezen akkor kezdj el gondolkodni, ha már a 10. randitokat mondja le tancsi címszó alatt és közben ketteseket ír, v a barátnőivel "plázázik"

2011. jan. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

jó de ez már nem az első,hogy visszavonta.

Na jó ha nem talizunk 7 végén akkor megkérdezem jövő héten valamelyik nap és ha akkor sem akkor hagyom

2011. jan. 13. 22:29
 7/9 A kérdező kommentje:

na kiderült.

Holnap mennek mamájához és Vasárnap sem jó neki.

aha

habi nem jó neki....

2011. jan. 14. 20:56
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem a barátnőd, így a szabadidejét saját belátása szerint osztja be.

Vagy mond el Neki, mit érzel iránta, vagy keress más lányt.

2011. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utóbi
2011. jan. 14. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!