Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőm más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőm más fiúval sms-ezget?!

Figyelt kérdés
Na arról lenne szó, hogy a barátnőmmel (20) 3éve vagyunk együtt ebből kb. 2 éve együtt élünk, most kedden kaptam tőle 1 sms-t amit félre küldöt, idézem : "sms-ezzünk reggelig, úgyse tudok, aludni, te biztos fáradt vagy meg álmos de ha itt lennél velem, nem hagynálak aludni" ekkor ő anyukájánál aludt mert a húgainak megígérte. Én számon kértem és azt mondta h nem akart fájdalmat okozni, és csak sms-eztek, nem történt semmi, azt mondta azért mert kiváncsi volt hogy tetszik-e még más fiúknak, meg szeretet hiánya van. a kérdés próbáljam vele megbeszélni és próbáljak meg benne bízni, vagy felejtsem el! SZERETEM NAGYON, csak az utóbbi időben nem tudtam ki mutatni! én 21éves F vagyok! a válaszokat előre is köszönöm!
2011. jan. 13. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A helyedben nagyon gyorsan kiraknám a szűrét.

Lúzer vagy ha beveszed ezt a "csak sms-eztünk" dumát.

Meg az is aki csak azt hiszi hogy nem történt, vagy történni fog más.

Ennyi, ilyen egyszerű. Mit vársz egy 20 éves kis növénytől?

2011. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Bika, vagy nem bika. Hogy mondhatsz ilyet a szerelmednek, hogy csúnya és úgysem kell senkinek?!

Én is kacsintgatnék a lány helyében másfelé.

2011. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

mutasd ki ha érzel valamit

engem is zavar ha ritkán mondja h szeretlek

vagy ha éflreérthetőeket mond, esetleg közömbösnek tűnik


ő meg vágyik szerelemre

de az is lehet h nem évletlen volt, csak féltékennyé akart tenni

2011. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
új fejlemény: azt mondta nem akar a másiktól semmit, csak hülyítette, de mar bánja az egészet
2011. jan. 13. 17:39
 15/15 anonim ***** válasza:

az én történetem is hasonló volt. igaz én voltam a másik srác.

a csaj fél éven keresztül küldözgette az sms-ket. ő akart tőlem valamit, csak nekem nem esett le. a srác észrevette, hogy írogat valakinek, de nem foglalkozott vele. később összejöttünk, de párhuzamosan hülyített engem is, meg a másikat is, végül lelépett egy harmadikkal. szóval én azt mondom, az ilyen ribancoktól szabadulni kell, amint teheted

2011. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!