Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek a barátnőm más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek a barátnőm más fiúval sms-ezget?!

Figyelt kérdés
Na arról lenne szó, hogy a barátnőmmel (20) 3éve vagyunk együtt ebből kb. 2 éve együtt élünk, most kedden kaptam tőle 1 sms-t amit félre küldöt, idézem : "sms-ezzünk reggelig, úgyse tudok, aludni, te biztos fáradt vagy meg álmos de ha itt lennél velem, nem hagynálak aludni" ekkor ő anyukájánál aludt mert a húgainak megígérte. Én számon kértem és azt mondta h nem akart fájdalmat okozni, és csak sms-eztek, nem történt semmi, azt mondta azért mert kiváncsi volt hogy tetszik-e még más fiúknak, meg szeretet hiánya van. a kérdés próbáljam vele megbeszélni és próbáljak meg benne bízni, vagy felejtsem el! SZERETEM NAGYON, csak az utóbbi időben nem tudtam ki mutatni! én 21éves F vagyok! a válaszokat előre is köszönöm!
2011. jan. 13. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha tudod kiaz a fiu, és nagyobb, erősebb vagy mint ő, akkor keresd meg, és beszélj vele hogy jobb lesz ha békén hagyja a barátnődet.
2011. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ez kakukk, sztem előbb-utóbb vége lesz ennek a kapcsolatnak, úgyhogy még most kéne szakítanod, már nem szeret sztem...
2011. jan. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

hát szia.gondold végig h vajon mennyire mutatod ki az évek alatt a szerelmedet,mert lehet h igaza van és csak több törődésre,gyengédségre vágyik.beszélj vele.de a jövőben légy résen!!!én is hasonló cipőben járok.4 éve vagyunk 1ütt a barátnőmmel és én se tudom mindig kimutatni h szeretem,vagy nem eléggé.de hál istennek megérti vagy elfogadja és nem pasizik.remélem segítettem

19/F

2011. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem csak sms-eznek, hanem mást is. És előbb-utóbb vagy lapátra fogsz kerülni, vagy csak meg leszel csalva (vagy már vagy).Érdemes lenne lépned.
2011. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát fiúk, a nőknek állandóan, megállás nélkül kell bizonygatni... Nekem is, pedig nem vagyok már 20 éves...
2011. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"ha itt lennél velem, nem hagynálak aludni"

Lol nem tiszta minden?ha ott lenne mellette akkor nem aludnának hanem...?rád hagyom hogy találd ki...

2011. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Miért ne szeretné?

Most őszintén! Ti sosem SMS-eztetek, vagy MSN vagy istennyila más lányokkal? Pedig szeretitek a párotokat, csak kell egy kis kaland, egy kis izgalom, mint amiben részetek is volt még az elején. De nem mennétek messzebbre, mert szeretitek a barátnőtöket.

Én nem húznám le a redőnyt. Mindenképp beszéljétek meg!

A cím és az első sor után azt mondtam volna, dobd ki a p1c5ába. De aztán írtad a reakcióját. Engem az meggyőzött. Ha igazat mond, akkor szeret még. Bízni mindenképp bízhatsz benne, csak beszéljétek meg! Ugyanis ebben a helyzetben nekem kb 8 különféle mentőszöveg és kamu jutott volna eszembe. "Csak a húgom kérte kölcsön a telefonom, mert az övén nem volt egység és véletlenül neked küldte" Átlátszó, de ha menekülni akar, nem gondolkozik.

Ha beszéltek, és megértést mutatsz, nem dühöt, akkor ráébresztheted valamire. Semmiképp ne mutass közönyt!! Ne legyél dühös (legalábbis ne színjáték szinten)! Mutasd meg neki, hogy megérted, amit tett, és változtatni akarsz. Szereted őt és téged nagyon bánt az, amit csinált. Ráébresztett téged, hogy ennél jobban kell mutatnod, és hogy abban nincs semmi, ha vágyik a visszaigazolásra. Csak ne menjen túl egy bizonyos határon!

Ha pedig tényleg szereted őt, akkor változtass, bizonyíts! De ne csak egy hét erejéig, mert akkor nagyot bukhatsz!

Sok sikert és fel a fejjel! :)

2011. jan. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat! Tudom hogy szeret, és érzem hogy nem akarja hogy vége legyen, csak azért csinálja az ő elmondásai szerint, mert ő úgy érzi hogy nem szeretem, de nem is inkább szeretet hiánya van, ha nem inkább arra kíváncsi hogy ő tetszik-e még valakinek, mert én elég sokszor mondtam neki amikor összekaptunk valamin hogy csúnya, meg nem kell senkinek, de én ezeket nem gondoltam komolyan, csak bika vagyok és hirtelen haragú. Esetleg volt már valaki hasonló helyzetben, és meg beszélték a dolgokat és most is boldogan élnek, vagy ha ő már mással sms-ezgetik akkor veszett ügy az egész?
2011. jan. 13. 15:17
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha 3 éve vagytok együtt akkor csoda hogy most jött el ez a pillanat és nem később vagy hamarabb ami azonnali szakítást eredményezhet.Ha tényleg annyira szereted akkor miért ide jössz tanácsot kérni,nem érzed magadban a választ?Úgyis megoszlanak a vélemények mert mi még kevesebbet tudunk rólatok egyértelműen.

Biztosan kicsit megcsappant a bizalmad és ha okos a csaj meg jól ki van mar képezve akkor most nagyon rád mászik,viszont ha nem akkor adj neki bizalmat és légy kicsit figyelmesebb,vedd észre hogyan reagál.

Ismerned kell mar annyira mint a tenyered és jobban mint saját magadat.

2011. jan. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Én is az optimistákkal értek egyet.


Nekem is volt olyan előző munkahelyemen, hogy egy kolleginám nagyon tetszett, voltak kis összekacsintások, meg kis mókázás... apró flört az egész. Bókok, meg gyerekes "szivatások", csipkelődések. Tetszett, nagyon szép volt. De sosem vágytam ennél többre, mert tisztelem és becsülöm a barátnőmet, minden értékével és minden negatív dolga ellenére. Nagyon szeretem és elköteleztem magam mellette... sosem fogom megcsalni. Persze kinek mi jelenti azt. De ilyen kis kalandok talán mindig is lesznek. Felpezsdíti a szürke hétköznapokat :)

Persze ha megtudná, fájna neki, és azt sosem tudná meg, hogy Ő nekem mindennél és mindenkinél többet jelent. Csak vannak olyan dolgok, amit... hogy is mondjam... amihez más ember kell? Ez így elég szar... de ugye egy tartós kapcsolatban az elején égő tűz, vágy és az ismeretlen okozta izgalmak kicsit alább hagynak vagy épp el is vesznek. Többnyire ezeket tartalmasabb, mélyebb érzelmek váltják. De azért néha még igénylünk ilyen kis csalafintaságokat, kis izgalmat (egészséges határok közt). És persze vannak, akik ennél többet is... gerince válogatja. Engem nem zavar, ha más pasikat nézeget... ha nem zavarná, felőlem még meg is beszélhetnénk, neki melyik és miért tetszik. Amíg nem fekszik le velük, ez csupán annyi, mintha az új függönyt, tapétát, vagy egy új autót nézegetnénk. Csak a szemet gyönyörködteti. :)

2011. jan. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!