Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van, ha egy nagyon jó barátnőm összefog jönni azzal a fiúval, akibe bele vagyok zúgva?

Figyelt kérdés
A barátnőm ezt nem tudja, de ha mégsem jönne össze a sráccal, a barátságunkat akkor sem áldoznám fel, a kérdés csak annyi, nincs valami tippetek, hogyan könnyítsem meg a helyzetem, a kezdetekben ezt hogyan viseljem el?
2010. jan. 11. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
A káérdésed olvasva, nekem úgy tűnik, hogy nagyon jó barát vagy. Szerintem arra gondolj, hogy ha ők egymással boldogok, akkor te is boldog vagy, mert a két ember akit szeretsz boldogok. Ha a fiú mégis téged akar, gondolom a barátnőd is így gondolkodna majd erről. Adjon enked erőt a tisztességs hozzáállásod, ami a kérdésed emgfogalmazásából látszódik. Önbecsülést ad az embernek, ha úgy él, gondolkodik, cselekszik, ahogy önmagától elvárja. Ha viszont ez nemcsak egy fellángolás a részedről, és a fiú is érzi irántad amit te iránta, akkor a barátnőddel meg kell ezt beszélni, szerintem ahogy te örülnél a boldogságuknak, talán ő is így lenne ezzel.
2010. jan. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi lenne ? szívás..
2010. jan. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi van? Semmi összejönnek, Te meg nézel majd, mint Rozi a moziban...

Talán, ha előbb tudattad volna a sráccal, hogy bejön neked!

De megvigasztallak, nem biztos, hogy örökké fog tartani, bár valószínű, hogy mire szakítanak, Te találsz magadnak egy jobb pasit...

Amúgy lehet, hogy kretén a srác, akkor meg jobb is, ha a barátnőd hibájából tanulsz, mint a saját károdon!!!

;)

2010. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

a helyzetedben még nem voltam, de el tudok képzelni pár tippet:

1. Mond meg a barátnődnek, hogy mi is a helyzet, igy nem teszed tönkre magad, ezekután meg könnyebb kibogozni a dolgokat.

2. Elhalgatod, vegignézed, ahogyan ök milyen boldogak, ami nem lenn a legkényelmesebb szerintem:(, Elvégre azért hogy ne kinozzon nem tudod csak ugy megszüntetni a barátnőddel a kapcsolatot..

Vagy 3. nem szollsz neki, teszteled magad, rájöhetsz h mennyire vagy ilyen szempontból eröss, de viszont ha csoportos találkozásokat szerveztek akkor mindig törekedj eleinte arra hogy ne csak 3an legyetek hanem többen.

Egy másik tipp, ezekután minden beszéljetek meg a barátnöiddel, hogy ne kerülj/keröljetek ilyen helyzetekbe. Remélem tudtam segiteni:)

2010. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi, tényleg segít:)
2010. jan. 11. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Javasolj egy hármasban sexet...:)
2010. jan. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2010. jan. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!