Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tudtam meg hogy a barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tudtam meg hogy a barátnőm szívesen kipróbálná több fiúval, ha nem lenne barátja, bővebben lent,?

Figyelt kérdés
Szóval véletlenül került szóba, és azt mondta hogy ha nem lenne barátja lehet benne lenne valami orgiában. Így hogy van valakije természetesen nem, és a véleményeteket szeretném kérni, engem ez eléggé megzavart, nem tetszik. Lehet maradi vagyok, de a szememben az a lány aki egy ilyenen részt venne?
2010. márc. 22. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Minden kislány sok fütyiről álmodozik titkon...
2010. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenre kíváncsi lehet az ember!Ő ezt is kipróbálná!Legalább őszinte!A zavarod természetesen megértem,de fogadjuk el,mindenkinek máshol van az erkölcsi "határvonala".
2010. márc. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért? Te nem próbálnád ki több csajjal? Szerintem mindenki elképzel ilyesmit. Legalább megmondja...
2010. márc. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem is izgat a hármas felállás gondolata,sokszor eljátszok vele h milyen lehet. DE amikor valóban lett volna rá lehetőségem akkor kihagytam. lehet h a barátnőd is így van vele. H tetszik a gondolat,de gyakorlatba nem merné megpróbálni

23/L

2010. márc. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem h ez erkölcsi határvonal kérdése lenne, teljesen egélszséges, természetes vágy, örülj neki, hogy elmondja.
2010. márc. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
84%

Szokd meg, hogy minden nő "r.banc", a szó ilyetén értelmében. Szerintem nincs ezzel semmi baj:) Megmondta, hogy csak akkor, ha nem lenne barátja, nem? Ezek szerint amíg szeret egyvalakit, addig nem kell neki más.


Különben sokkal jobb ha tudod milyen, illetve mi az amiben még benne lenne HA nem lennél neki, mintha nem tudnál semmit és közben lehet, hogy titkon sokkal durvább vágyai lennének, akár melletted is.

2010. márc. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazatok van;)
2010. márc. 22. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!