Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lány barátja,akit még anno diákmunkán ismert meg és azóta nagyon jóba lettek..én viszont egyszer elolvastam a gépén egy üzenetet, amibe azt irta a barátomnak,hogy egyszer jó lenne neki egy menetre..a barátom azt mondja,hogy azt csak hülyeségből irta (mondjuk tényleg ilyen stílusa van a lánynak).és nagyon utálom amikor hívja a barátomat,hogy találkozzanak,menjenek el valamerre, de a barátom szerint csak én reagálom túl,mert tényleg a barátja csak...tudom a barátomról, hogy soha nem csalna meg, meg elvileg a csajnak is van barátja, de akkor is zavar...
2011. jan. 12. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Tényleg te.
2011. jan. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, mellettem nem lehetne ilyen barátnője és ezt a párom is tudja, mi megbeszéljük és megérti, hogy engem zavar, és nem csinál ilyet. Nem reagálod túl.
2011. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
szerintem sem reagálod túl
2011. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval szerintetek a párkapcsolat arról szól, hogy szakítunk minden barátunkkal, hogy nyerjünk egy szerelmet? :) Én nem szoktam megszabni a barátnőmnek, hogy kivel barátkozhat, épp elég, hogy megbízom benne, elvégre erről szól a kapcsolat.
2011. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod. Én is olyan fiús lány vagyok aki jobban elvan a srácokkal. Tapasztalatból tudom, hogy vannak olyan srácok akikkel jó együtt hülyülni, de semmi komolyabbat nem akarok. Szerintem a csaj is ilyen, jól elvan a barátoddal, de semmi több. :)

És szerintem higgy a barátodnak! Egy kapcsolat a bizalmon alapul...

2011. jan. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Túlreagálod.
2011. jan. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

te nagyon túlreagálod a dolgot. ha neked nem tetszik ez, akkor szakíts. de egy kapcsolat nem arról szól, hogy a másik fél miatt megszakítom a barátságot valakivel.

vagy elfogadod és beletörődsz, vagy kilépsz a kapcsolatból. más lehetőség nincs. vagyis van. elüldözöd a lányt, de azzal kockára teszed a kapcsolatod a barátoddal.

2011. jan. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom te mit szólnál hozzá,ha valaki ilyet irna a párodnak, hogy "Jó lennél egy menetre"...

Szerintem neked sem tetszene..

2011. jan. 12. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!