Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most, hogy anya lettem valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most, hogy anya lettem valami véget ért. Bepánikoltam, akkor most már soha többé nem lehetek szerelmes?

Figyelt kérdés
Remélem nem nagyon köveztek meg, az éjjel a Vastag Csabával álmodtam. Fúl szerelmesek voltunk, isteni érzés volt, nem részletezném a dolgot. Fogalmam sincs, hogy miért álmodtam vele. Még csak nem is neki drukkoltam és nem szoktam vele foglalkozni. Szeretem a férjemet, büszke vagyok rá és csak köszönettel tartozom neki, hogy annyit dolgozik értünk. A kisbabánk öt hónapos, nagyon akartuk őt és boldog vagyok. De ezután az álom után szöget ütött a fejembe, hogy újból szeretném érezni azt a bizonyos érzést. Mivel nincs szándékomban szétzúzni a családomat soha többé nem lehetek "boldog"?
2011. jan. 12. 11:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

hát úgy,ahogy nekem is,van benne valami,ami megfog...

én bújós vagyok,ölelgetős,a pasim meg nem,és a Csabában én ezt láttam meg pl.

Lehet te is megláttál benne valamit,amit ő "testesít meg"ami hiányzik a kapcsolatodból pl törődés,romantika,ölelés,figyelmesség...


L/24

2011. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt én nem tudom megmondani, hogy miért álmodtál a Vastag Csabával. Az álmok már csak ilyenek, nem kell tőlük megijedni, én volt hogy álmomban szexeltem párduccal, apámmal, öcsémmel... ex-szel... ha ezen rágódnék, már bediliztem volna. :D Ja, és majdnem kifelejtettem azt a visszatérő álmot, amiben lányokat kapok el az utcán, és megerőszakolom őket (amúgy lány vagyok), bár ez a része homályos. :D

Vedd olybá, hogy éjjelente moziba mész, de nem te választod a filmet. Akármi jöhet. :)

2011. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!