Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Ugye nem az amire gondolok? :///

Figyelt kérdés

A barátommal már viszonylag régóta együtt vagyunk.Lefeküdtünk...később is és kiszakadt a gumi.Nem ment belém de a biztonság kedvéért vettem be 72 órásat mert előváladék került belém.Nem volt semmi tünet,lehet,hogy nem kellett neki "mire hatnia".>.<

A mensimet meghozta egy héten belül,hossza és a mennyisége nem változott.Múlthét hétfőn gumi nélkül feküdtünk le de nem ment belém.Szombaton ismét kiszakadt a gumi.:SS:@

Nem akartam mégegyszer 72 órásat bevenni mert hát úgy tudom,hogy ciszta is kialakulhat.

Tegnaphoz volt egy hete a gumi nélküli aktus.Nem vettem észre semmi tünetet máig. ://

Úgy érzem,hogy feljött a savam.Ezt akkor is szoktam érezni ha vizet iszok. ://

Beírtam ide a gyakori keresőjébe,és kiadott egy csomó kérdést ami a terhesség kategóriába lett feltéve.:S

Eléggé bepánikoltam,mert nálam ez a savas dolog egész nap volt kisebb kihagyásokkal. :SS

Amint tudunk a barátommal veszünk tesztet de addig csak idegeskednék így kérnék néhány választ,tapasztalatot,hogy ez tényleg lehet terhesség jele vagy csak simán jött?! :SS

Amúgy ezen kívűl nincs semmi,nincs mellfeszülés,hasfájás,nem érzékenyek a melleim,nincs hányinger,szédülés csak most ez.:/

Tudom,hogy hülyeséget csunáltunk,hogy gumi nélkül de mostmár hiába bánom nem lehet mit tenni. ://

Ez mi lehet?Nagyon ideges vagyok. :'((

14/L


2011. jan. 11. 18:54
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Úgy használjuk,ahogy le van írva.Arról nem tehetünk,hogy sz'r volt az a kettő.:SS
2011. jan. 11. 19:10
 22/26 anonim ***** válasza:
53%

DUREX márkát óvszerben felejtsd el!


Használjatok Lifestyles óvszert!

2011. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Rendben.Úgy lesz ezek után. :/

De engem az érdekelne,hogy ez,hogy valakinek feljön a sava az lehet a terhesség tünete/jele?

2011. jan. 11. 19:19
 24/26 anonim válasza:
nem biztos h terhes v v iylesmi mert végülis ismerek olyanokat akik sose használnak ovszert:P (várom már a jó hirt h gyerek lesz) de vegyél inkább a gyogyszertárban ovszert az a legbiztosabb elvileg
2011. jan. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Hát mindenki más,lehet,hogy ők fogamzásgátlót szednek. :/

Reménykedek,hogy nem leszek terhes.

Soha többet nem szxelek gumi nélkül!Nem éri meg. ://

2011. jan. 11. 19:36
 26/26 anonim ***** válasza:
megérdemled
2011. jan. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!