Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Ugye nem az amire gondolok? :///

Figyelt kérdés

A barátommal már viszonylag régóta együtt vagyunk.Lefeküdtünk...később is és kiszakadt a gumi.Nem ment belém de a biztonság kedvéért vettem be 72 órásat mert előváladék került belém.Nem volt semmi tünet,lehet,hogy nem kellett neki "mire hatnia".>.<

A mensimet meghozta egy héten belül,hossza és a mennyisége nem változott.Múlthét hétfőn gumi nélkül feküdtünk le de nem ment belém.Szombaton ismét kiszakadt a gumi.:SS:@

Nem akartam mégegyszer 72 órásat bevenni mert hát úgy tudom,hogy ciszta is kialakulhat.

Tegnaphoz volt egy hete a gumi nélküli aktus.Nem vettem észre semmi tünetet máig. ://

Úgy érzem,hogy feljött a savam.Ezt akkor is szoktam érezni ha vizet iszok. ://

Beírtam ide a gyakori keresőjébe,és kiadott egy csomó kérdést ami a terhesség kategóriába lett feltéve.:S

Eléggé bepánikoltam,mert nálam ez a savas dolog egész nap volt kisebb kihagyásokkal. :SS

Amint tudunk a barátommal veszünk tesztet de addig csak idegeskednék így kérnék néhány választ,tapasztalatot,hogy ez tényleg lehet terhesség jele vagy csak simán jött?! :SS

Amúgy ezen kívűl nincs semmi,nincs mellfeszülés,hasfájás,nem érzékenyek a melleim,nincs hányinger,szédülés csak most ez.:/

Tudom,hogy hülyeséget csunáltunk,hogy gumi nélkül de mostmár hiába bánom nem lehet mit tenni. ://

Ez mi lehet?Nagyon ideges vagyok. :'((

14/L


2011. jan. 11. 18:54
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Nem tudom,hogy miért szakadt ki.Durex volt.:SS

Lehet,hogy rosszul használtuk vagy nem tudom... ://

2011. jan. 11. 19:02
 12/26 anonim ***** válasza:
milyen gumit használtok, fogy folyton kiszakad?
2011. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
hát igazság szerint meg van az esély.passzolok egyenlőre
2011. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
szerintem még feleslegesen veszel tesztet nem fogja kimutatni ha az vagy mivel túl korai lenne nekem például csak a 3.héten mutatta ki
2011. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
A rohadt hétszentségit már! Ma már a harmadik kérdésre írom válasznak hogy a durex egy kalap szart se ér!
2011. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mikor volt a gumi nélküli, és mikor a 2. alkalommal való gumi kiszakadásos aktus?
2011. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
11%

Talán nem kellene szexelni, ha még a gumihasználathoz is hülyék vagytok.

Ráadásul gumi nélkül is volt szex.

Hát így ne csodálkozz, ha teherbe esel.


Féljél csak. Van miért.

2011. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
A gumi nélküli múlthét hétfőn,a gumikiszakadásos pedig szombaton.
2011. jan. 11. 19:06
 19/26 anonim ***** válasza:
még túl hamar tesztelnél legalább még várj 10 napot
2011. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Érdekelne h hogyan használjátok a gumit! Léccy írd már le lépésenként!
2011. jan. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!