Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi lehet? Ugye nem az amire gondolok? :///

Figyelt kérdés

A barátommal már viszonylag régóta együtt vagyunk.Lefeküdtünk...később is és kiszakadt a gumi.Nem ment belém de a biztonság kedvéért vettem be 72 órásat mert előváladék került belém.Nem volt semmi tünet,lehet,hogy nem kellett neki "mire hatnia".>.<

A mensimet meghozta egy héten belül,hossza és a mennyisége nem változott.Múlthét hétfőn gumi nélkül feküdtünk le de nem ment belém.Szombaton ismét kiszakadt a gumi.:SS:@

Nem akartam mégegyszer 72 órásat bevenni mert hát úgy tudom,hogy ciszta is kialakulhat.

Tegnaphoz volt egy hete a gumi nélküli aktus.Nem vettem észre semmi tünetet máig. ://

Úgy érzem,hogy feljött a savam.Ezt akkor is szoktam érezni ha vizet iszok. ://

Beírtam ide a gyakori keresőjébe,és kiadott egy csomó kérdést ami a terhesség kategóriába lett feltéve.:S

Eléggé bepánikoltam,mert nálam ez a savas dolog egész nap volt kisebb kihagyásokkal. :SS

Amint tudunk a barátommal veszünk tesztet de addig csak idegeskednék így kérnék néhány választ,tapasztalatot,hogy ez tényleg lehet terhesség jele vagy csak simán jött?! :SS

Amúgy ezen kívűl nincs semmi,nincs mellfeszülés,hasfájás,nem érzékenyek a melleim,nincs hányinger,szédülés csak most ez.:/

Tudom,hogy hülyeséget csunáltunk,hogy gumi nélkül de mostmár hiába bánom nem lehet mit tenni. ://

Ez mi lehet?Nagyon ideges vagyok. :'((

14/L


2011. jan. 11. 18:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
menj el nőgyógyászhoz
2011. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem kamu.


Egyébként meg: fäszért kell gumi nélkül védekezni, meg is érdemled.

2011. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Nem kamu. ://
2011. jan. 11. 18:57
 4/26 anonim ***** válasza:
egy kicsit jobban tisztázzuk! a mensesed után ez hány nappal történt?
2011. jan. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején nem adták ki csak úgy az esemény utánit, hanem értesítették a szüleimet, 16 voltam. Ha viszont anyád tud róla, akkor vele beszéld meg ezt is.
2011. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A mensim január harmadikán ért véget.
2011. jan. 11. 18:59
 7/26 anonim ***** válasza:
Nem csak az, hogy nem védekeztek, de végül is minek, aztán jössz ide sajnáltatni magad, hogy jajj, nem akarom megtartani a gyereket.... jajj... de a másik 14 évesen minek szexeltek?
2011. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány éves, és milyen tapasztalt a barátod, de nem hiszem hogy ennyire meg lehetne bízni benne ilyen téren... Ez tényleg nagy baromság volt. Lehet mégis belédment, csak nem vettétek észre. Mindenképpen menj nőgyógyászhoz, a teszt ilyenkor még nem annyira pontos
2011. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk de nem ment belém.Kis időközönként kivette,hogy megtörölje,letörölje róla az előváladékot.Tudom ez nem mentség,és így is ugyanúgy kerülhetett belém. ://
2011. jan. 11. 19:01
 10/26 anonim ***** válasza:
Vagy nem tudjátok használni a gumit, vagy kicsit vesz a barátod. Hogy-hogy mindíg kiszakad? Száraz vagy, és csiszolódik a gumi?Vegyetek legközelebb valami síkosítót is.Egyébként vegyél terhes tesztet.Ott megláthatod, hogy terhes lettél-e, vagy sem?
2011. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!