Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell még elviselnem?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy kiszolgáltatott helyztem miatt, folyamatosan csak "nyelnem" kell a barátom dolgait.


Nála lakok, és nincs is hová haza mennem!


Neki mindene a pcjátékok, foci. ...stb.

A sportot én is szeretem, de csak egészséges határokon belül. Ő ennek él. Nagyon szeret engem, otthont adott, így nekem kuss van. De mégis meddig tűrhetem, hogy nem nyúl hozzám, hogy minden más fontosabb számára mint én. Probáltam Vele erről beszélni, de mindig mindenben csakis én vagyok a hibás szerinte! Persze, hogy nem vagyok tökéletes, de szeretem! Kívánom Őt, de nem érdekli. Mindent ùgy csinálunk, ahogy Ő szeretné!

Minden pasi ilyen? Egyiket sem érdekli, hogy mit érez a nő? Mindegyik önző az ágyban?

21/L az élettársam 27.


2011. jan. 9. 20:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Tudod ez az az eset, ha felcsapsz kurv@nak, azon sincs semmi meglepö. Egyébként akár el is fogadhatod ezt a helyzetet.
2011. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs hova menned. Szülők, akármelyik családtag, barátok...Ha már dolgozol, akkor remek, ha meg nem, tessék munkát keresni. Ha tanulsz, akkor persze nehezebb, de azt is meg lehet oldani. Nagyon fiatal vagy még ahhoz, hogy belesüppedj egy ilyen rossz "házasságba". 22/N
2011. jan. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Még tanulok és e mellett sajnos nem tudok minkát vállalni, már probáltam :-(


Nincsenek szüleim, intézetben nőttem fel.


Nem tudom, mi lehetne a megoldás! Barátaim vannak, de náluk is csak pénzért lehetnék, de minden pénzem az élettársamnál van.


Van valami más ötletetek? Esetleg Őt, hogy tudnám jobb belátásra téríteni? Van, hogy megüt, én azért sem merek szólni. Félek! :'(

2011. jan. 10. 08:34
 14/19 anonim ***** válasza:
Pfff!Igazan sajnallak dragam!De tudod mit?En is ebben a helyzetben voltam en is 21 vagyok es most ott allok hogy en parancsolok es mindent ugy csinalnak ahogy en akarom! Egyetemre jarok es meg dolgozok is, es nem is akarmennyit! Hat ha egy ferfi teged megut azt valoszinuleg vagy megerdemled vagy nagyon szanalmas lehetsz, en is szoktam kapni a baratomtol neha, de azt meg elvezem is:D En ugy latom hogy egy ertelmes lany vagy!esetleg nem tudsz sajat kartyadra penzt gyujteni? valahogy tanulj meg onallo lenni, nem jo ha mas iranyit...en nem latok ebbe semmi jot!
2011. jan. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Tovabba ulj le vele es beszeld meg hogy ez neked igy nem okes, neked tiszteletre, szeretetre es odafigyelesre van szukseged, es ha nem kepes ezeket megadni akkor aztan ne csodalkozzon ha mas ferfi karjaiba talal majd teged:D es szinte biztos vagyok hogy ez lesz a vege!
2011. jan. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Igazatok van, megérdemlem, hisz én választottam Őt!


De Ő nem volt mindig ilyen!


A folyószámlámra havi 25 ezer körüli árvaságit kapok, abból kellene élnem. Párom mindig el kéri, de ha nem tenné sem bírnék belőle albit, rezsit és alap létszükségleti dolgokat venni.


Munkát kerestem már, dolgoztam is, de csak diák munkát, ami nem állandó. Olyan állandót nem találtam ami a suli mellett is végezhető. Ez nem kifogás, én próbáltam mindent megtenni annak érdekében, hogy egy kicsit is jobban érezzem magam.


Bárcsak az élet más lenne! Mégis hova menjek? Mit csináljak?

2011. jan. 10. 16:39
 17/19 anonim ***** válasza:
talan azota van hogy egyutt laktok?Es amielott nem ismerted hol voltal? Mit csinaltal? Vagy probalod meg egy kis ideig turni vagy keresel valakit es lelepsz!vagy keresel munkahelyet, a tanarok csak megertik a helyzeted, az en helyzetem megertettek:)Barcsak segithetnek neked!:|
2011. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Igen az jó lenne.


Előtte nevelő szülőknél voltam, akik pár hónappal ezelőtt kidobtak. Intézetben nőttem fel, de sok nevelő szülőnél voltam. Utoljára és utolsónak 15 évesen kerültem nevelőszülőkhöz, akik pár hónappal ezelőtt kidobtak. Nem lehet őket hibáztatni, hisz egy gyerek gyámsága 18 éves koráig tart.


Mit tegyek?

2011. jan. 10. 20:05
 19/19 anonim ***** válasza:
Eloszor is nyugodj meg, es probalj harmoniaba kerulni sajat magad!Itt ne mastol varj megoldast csakis magadtol!megkerdezhetem honnan vagy?talan ha romaniabol lennel akkor tudnek segiteni!En is ahogy mondtam h dolgozok az egyetem mellett es sztm ezt te is tudnaD CSINALNI, es ugy az atlagnal ketszer annyit keresek:DIgaz hogy nem leanyalom , de muszaj, mert engem sincs aki 21 evesen eltartson:(
2011. jan. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!