Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell még elviselnem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell még elviselnem? Lehet ennél rosszabb? Mit kezdjek most magammal?

Figyelt kérdés
Az utóbbi pár nap leforgása alatt egy katasztrófasorozaton mentem át. Elvesztettem a legjobb barátnőmet, aki 7 év barátság után megzsarolt, megfenyegetett, így döfött hátba. Ezután fail az egyetemen többször is. Majd a legjobb barátom, akibe mellesleg szerelmes vagyok, a szemem láttára smárolt egy pasival... Ezek után persze OMG és alkohol, majd reggel nyomorultnak érezve magamat ébredés. Aztán megint egyetem fail. Most meg itt ülök s rohadtul magányosnak, céltalannak, reményvesztettnek, összetörtnek és szánalmasnak érzem magam. Kicsit sok csalódás volt egyszerre... Mihez kezdjek?
2010. okt. 8. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyesmi érzésem volt pár napja. Igaz nem ilyen szinten. Beszélgess ismerőseiddel, barátaiddal és jobb lesz :) szerintem..
2010. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja am 18/L
2010. okt. 8. 21:34
 3/9 anonim ***** válasza:

óóóó háát akkor ne ess kétségbe sok időd van még, 18 éves vagy, felejtsd el az eddigieket és kezdj egy új fejezetet az életedben, a következő címmel:

"figyelmesebb, okosabb, körültekintőbb életet fogok élni és boldog leszek"


Tudom kegyetlen dolgok ezek de túl kell lépni rajta erről szól minden...tanulj meg festeni táncolni, vagy kezdj el valami újat...

2010. okt. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden elmúlik, hagyd a francba...!
2010. okt. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most OFF-olni fogok, de velem is ugyanez a helyzet. És nem tudom mit lehet kezdeni vele, én három személyes partit tartok :D Kutya + pia + én :D
2010. okt. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan könnyű továbblépni... körülbelül a világom omlott össze. De próbálok erős lenni.
2010. okt. 8. 21:41
 7/9 anonim ***** válasza:
Háromszemélyes parti! Áááá rohadt jóóóó :D Köszönöm, testvér :D
2010. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi ez? K*baszott depresszió-hét?
2010. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én már hónapok óta vonzom a személyes katasztrófákat először még össze zuhantam. Most már csak nevetek mindegyiken. ha akadály jön átlépem. Ha elesek fölállok leporolom magam és megyek tovább.Szedd össze magad mert ha szét vagy esve egyre több lesz a fail.Koncentrálj mondjuk a tanulásra és ha nem lesznek ilyen failok. kicsit jobban fogod érezni magad

lassan helyre áll a rend.

2010. okt. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!