Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek most? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy buliban egyik haverom megkért hogy szóljak pár szót "az érdekében" egy csajnál.a Csajszi 1 hete szakított a barátjával szóval "nemtudja hogy mit akar".

Sokat táncoltam és beszélgettem vele és nagyon megtetszett.

Mondta hogy jófej és aranyos vagyok. Mondtam neki hogyha arra járok felmegyek hozzá beszélgetni... nagyon is örült neki ;)

Én benne lennék , mert nagyon szép lány , de a haverom elküldene a p*csába ... soha többé nem szólna hozzám....és nem akarom hogy ez legyen ... xD


Ez az első alkalom hogy ilyenen fennakadok , még soha nem okozott problémát csaj ... a lány egy évvel fiatalabb nálam , gyönyörű szép és aranyos , és nem ribi ...

18/f


2011. jan. 9. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd el a haverodnak, hogy tetszel a csajnak, és úgy néz ki, hogy összejöttök, legalábbis én ezt tenném a helyedben! Jobb, ha előre felkészíted rá, és fő az őszinteség, ilyenkor ezt el kell mondani neki!

Ha igaz barátod, akkor meg fog érteni téged! Ha meg csak haver, akkor az nem számít! Mert ugyebár haver meg barát között sok különbség van! Szóval szerintem mindent bele, ha bejössz a csajnak, és ő is neked, akkor válaszd a csajt! Én drukkolok neked!


24/N

2011. jan. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát azért még nem arról van szó hogy összejövök vele , mert még meg akarom jobban ismerni.

Hát még várok ezzel az őszinteséggel kapcsolatban egy kicsit , mert lehet a csajszi lekoptatja haveromat aztán akkor talán semmi gond nem lesz :)

De fogalmam sincs hogy hogyan reagálna erre.

2011. jan. 9. 15:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!