Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk h kéne levakarnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú én nem hiszem h tetszek neki de már töbször megkérdezte ven-e barátom.A baj csak az h roh@dt bunkó állandóan lefókáz meg szekál és engem tart kövérnek a 47kg 157és fél cmmel mikor ő vagy 100-90 kgos legalábbis állandóan célozgat rá nem hiszem h tetszem neki de mit csináljak h leszáljon rólam és miért kérdezgeti h van-e barátom?Az egész pasitól kiráz a hideg dagadt,ronda stájerfejű és még bunkó is nagyon úgy viselkedik mint egy óriás csecsemő nagyon elkényezetett és k.ö.cs.ö.g nem csak velem de leginkább engem szekál. Mit tegyek?Légyszi segítstek már!Ráadásul miért szállhat rám egy ilyen nagyon idegesít!
2011. jan. 9. 14:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20/f
2011. jan. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 hopeanswerisgood válasza:

Pofon.

De rohadtnagy.


Bevallom, valaha sajnos én is voltam ilyen (bár más családi körülmények miatt, de kvázi ilyen).


Engem az állított le véglegesen, és döbbentett rá, hogy ez így nem jó, amikor egy csaj tenyérrel izomból felpofozott oda-vissza. Úgy égett a pofám, hogy utána szégyenkezve bocsánatot krétem tőle, és leálltam.


Pofozd fel a haverjai előtt! Eléggé be fog égni ahhoz, hogy leálljon.

2011. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 sancrotis ***** válasza:
Ilyenkor jön jól a nyilvános megszégyenítés, azaz amikor mások is hallhatják, jól beolvasol neki, hogyazongya : látja-e még a farkát wczés közben, nyilván sose volt még csaja ilyen kövéren meg bűzösen és ezért szekál téged. A lényeg, hogy köpni nyelni ne tudjon.
2011. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
van facebookja ? vagy mi a neve ? elmondod megszivatom :)
2011. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Eric Cartman az?
2011. jan. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Mentifantezsvér ***** válasza:
Ha egy rosszat szól oltsd le mint atom úgy hogy meg se tudjon utána nyikanni :D és ha ez nem jönne be akkor szimplán ne vegyél róla tudomást és ha hozzád beszél bunkóságokat akkor nézz rá úgy mint egy érdemtelen darab szarra.tudod olyan flegma lenézően...és chh ögj egyet fordulj el és menj el mintha a falhoz beszélne...csak azért idegesít mert látja hogy vevő vagy rá...ha viszotn eljátszod hogy nem akkor abba fogja hagyni és kipécéz valaki mást magának..:D
2011. jan. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!