Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk h kéne levakarnom?

Figyelt kérdés
Van egy fiú én nem hiszem h tetszek neki de már töbször megkérdezte ven-e barátom.A baj csak az h roh@dt bunkó állandóan lefókáz meg szekál és engem tart kövérnek a 47kg 157és fél cmmel mikor ő vagy 100-90 kgos legalábbis állandóan célozgat rá nem hiszem h tetszem neki de mit csináljak h leszáljon rólam és miért kérdezgeti h van-e barátom?Az egész pasitól kiráz a hideg dagadt,ronda stájerfejű és még bunkó is nagyon úgy viselkedik mint egy óriás csecsemő nagyon elkényezetett és k.ö.cs.ö.g nem csak velem de leginkább engem szekál. Mit tegyek?Légyszi segítstek már!Ráadásul miért szállhat rám egy ilyen nagyon idegesít!
2011. jan. 9. 14:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Pofozd fel a zsírdisznóját.
2011. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Egy egészséges füles helyrerakná! :D

Azzal meg ne foglalkozz, ha kövérnek tart, mert nem vagy az!

2011. jan. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Csak az a baj h az osztályba sem vok beilleszkedve az ilyen idióták miatt ő viszont be van és megint magammal tolnék ki pedig nagyon szivesen lekevernék neki egyet!
2011. jan. 9. 14:26
 4/16 anonim ***** válasza:

Ugyan miért tolnál ki magaddal? Szerintem annál nagyobb szégyen nem érhetné, mint az, ha az idióta haverjai előtt kevernél le neki egyet! :D

Egyébként hány éves vagy, ha szabad kérdeznem?

2011. jan. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ne hagyd magad, oltsd vissza durván. A célja az hogy magára akasszon, szóval ne szállj rá, szard le és ha csesztet mondj neki olyat amitől beég a többiek előtt és nem éri meg téged szekálnia. Ne ütlegeld, mert az már macska egér játékba torkollhat, pár jó csattanós pofon viszont célravezető lehet ha már elég messzire megy, bár ha jól le tudod oltani hogy kiröhögjék akkor nem lesz rá szükség.
2011. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
16/l vagyok nemsokára 17 ő 16 éves nagyranőtt csecsemő
2011. jan. 9. 14:36
 7/16 anonim ***** válasza:
Akkor már elég idősek vagytok ahhoz, hogy jobban belegázolj a lelkébe, akár mentálisan, akár fizikailag teszed. Szóval csak hajrá, ne hagyd magad! ;)
2011. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azaz igazság h tavaly kezdte el csinálni és már lekevertem neki egyet amikor nem engdett be órára már a tanár is ott állt de azis csak mondta párszor h hagyja abba aztán előrement és szaktanárit adott neki utána lesz@rta a dolgot ezért kénytelen voltam egyjókorát rásózni a tornazsákommal h be tudjak menni a terembe mert egy 90-100 kgs gyereket nemtudtam csak egyszerűen belökni. Ki is röhögték utána meg én voltam az agresszív csaj!
2011. jan. 9. 14:44
 9/16 anonim ***** válasza:
Javasolnám, hogy legközelebb ne tornazsákkal, hanem a puszta tenyereddel adj neki egyet. Minél nagyobbat csattanjon, és minél jobban látszódjon meg a tenyered nyoma.:D Előbb-utóbb úgyis megunja.
2011. jan. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
am te lány vagy vagy fiú és hány éves vagy csak ha már teis megkérdezted?
2011. jan. 9. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!