Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöld egy új barátnőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöld egy új barátnővel, hogy impotens vagy? 22/F

Figyelt kérdés
Pszichés alapú impotenciám van, meg nagyon stresszes vagyok, de gondolom emiatt tönkremehet egy kapcsolat... Mit lehet ilyenkor tenni, ha már előre parázok, hogy mi lesz?
2011. jan. 8. 21:53
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
kedves vagy 23:12, örülök hogy így gondolod... de valójában az is fontos sok esetben... persze nem mindenkinél, nem azt mondom, de azért ha teszem fel nem kap ajándékot a lány, vagy a diszkóba drága koktélt, vagy valamit, előbb utóbb úgyis szakítás lesz belőle... ez főként a plázacicákra igaz, meg a "menő csajokra" de a pénz, az már csak másodlagos dolog... bár lehet hogy én fogtam ki a rossz csajokat eddig.
2011. jan. 8. 23:26
 12/20 anonim ***** válasza:

Üdv!

Nem szeretnélek megbántani, de ha nekem ilyen fiatalon azt mondaná a szerelmem, hogy impotens akkor lehet, hogy nem akkor és ott, de kis idővel biztos elgondolkodnék a dolgon, hogy érdemes e folytatni. Szerintem a szex és az izgalom ugyanolyan fontos momentum egy kapcsolatban, mint a gyengédség és szerelem, mert egy hosszútávú kapcsolat csak akkor működik ha mindez megvan. Nem tudom miből áll a pszichés alapú impotencia, de ha van egy mód a helyedben biztos megpróbálnám kezeltetni, amíg lehet gyógyszerek nélkül, de mindenképp. Ha nem megy így sem, akkor próbálj olyan lányt keresni aki szintén hasonló cipőben jár. Létezik ilyen is. És ha egy lánynak láthatóan fontosabb a pénz, nem is kell elkezdeni. Szomorú, hogy léteznek ilyenek...

2011. jan. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Bele ne törődj 22 évesen, hogy impotens vagy! Tessék szakértőhöz menni, egy párkapcsolatnak igenis fontos része a szex, számodra is és a másik számára is. A volt barátom is kvázi impotens volt (nagy néha jött össze, de már közben elment az ihlete), viszont magának tudta csinálni. Nem emiatt szakítottam vele, egyébként is voltak bajok, de ha a szex működött volna, toleránsabb lettem volna. Igazából arra gondoltam, hogy rendben, hogy "valamit" még művelünk az ágyban néha, de hogyan foganna gyerekünk... (Én már nem 20 vagyok...)
2011. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Am ha tényleg az leszel akkor még mindig ki tudod nyalni xD
2011. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Az impotencia nem érdekel, viszont a hozzáállásod a nőkhöz taszít. Baromira unalmas, ez a nőknek a külső számít, meg a pénz, hát kapjátok be és vegyetek egy guminőt, amit egyszer kell kifizetni és soha többé ne fogtok csalódni...
2011. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

23:45->próbáltam már 2 fajta gyógyszert, egy vény nélküliset, és a Levitrát, de nem hozott sikert, meg amúgy is elég drágák ezek... Igazából lehet az is közbe játszott, hogy rossz volt a partnerem, mert nem akart semmit, amit én szerettem volna, meg szerintem nem is szeretett, csak azt mondta... nekem eléggé összejöttek a dolgok, mert 22 évesen vesztettem el a szüzességem, de akkor is nehezen!


23:57--> nekem is működik, amikor magamba vagyok, és nem stresszelek, valószínű a rossz partner választás is szerepet játszott nálam, meg alapból is stresszes vagyok sokszor (bár nem mindig)


00:19--> az oké, de az elég kevés nekik, az előző barátnőmet kinyaltam meg minden, de nyílván utána már kellemetlen lett a kapcsolat, h állandóan szex helyett, csak petting...


09:12-->értem! figyu! nem vagyok csúnya csávó, persze van 1-2 hibám, de kinek nincs, a szerelem még nem talált rám 22 évesen sajnos, eléggé otthonülős típus vagyok, mert nem jönnek össze a dolgaim, de való igaz, hogy teljesen elkerülnek engem a csajok :/ mondjuk egyelőre csak interneten ismerkedek... lehetne jobb is tudom, de még diszkóztam, mert DJ voltam, akkor is valahogy nem tetszettem a csajoknak... (külső) és nem tudtam miért... szóval nagy valószínűséggel a külsőmmel van baj :/ ja meg a guminő eset! volt guminőm, meg 2 művaginám, de nem jött be :) az olcsó semmit nem ér, drágát meg nem veszek! meg alapból nem jó az egész... szóval maradok a húsvér csajoknál :)

2011. jan. 9. 10:06
 17/20 anonim ***** válasza:
Elolvastad a linket, amit küldtem? Szexuálpszichológus holnapja, már olvasni is nagyon hasznos, de ha gondod van, akkor érdemes felkeresni. Persze, ha valóban változtatni is szeretnél...
2011. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
15:24 -> köszi, elolvasom :)
2011. jan. 9. 16:38
 19/20 anonim ***** válasza:
imádtam az inpotens srácomat. ömeg leszart.
2011. febr. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Jobb az elején elmondani neki,mint hogy nagyon késő tudja meg.

Én elfogadom az impotens srácokat,nagyon kevés aki be vallja,elfogadom lehet szex nélkül is boldogan élni.

Egy impotens srác tud attól még feküdni a barátnője mellett,hogy szexxelne.

Tud puszit adni,ölelni,nem olyan fontos a szex.

A férfiaknak tudom hogy csak a szex a fontos,és hogy minél több barátnője legyen.

Nagyon sajnálom hogy a mai világ fiataljai ilyenek,persze vannak kivételek akik nagyon kevesen vannak.

A pénz az csak azért kell hogy megtudjanak élni,ne legyenek hajléktalanok ,pénzből élünk.

DE pénzel tiszta szeretetet nem tudsz venni ennyi,akár mennyi pénzed van!

Nagyon fontos hogy egy kapcsolatban szeresék egymást,megoldják a problémákat közösen,együtt legyenek jóban rosszban,szeresék egymást.

Minden jót kívánok!

2014. júl. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!