Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Exbarát új barátnővel? (magyar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exbarát új barátnővel? (magyarázat)

Figyelt kérdés
Volt barátommal szakítás után megbeszéltük, hogy fontosak vagyunk egymásnak, szeretnénk barátok maradni.Azóta eltelt úgy 1hónap, többször is keresett, msn-en/facebook-on beszéltünk, én sosem írtam Neki, pedig nagyon hiányzik (mint egy igazi barát!) jelenleg van barátnője, amit nem tőle tudok...szerintetek írjak neki, keressem? hisz megbeszéltük, hogy barátok maradunk, és eddig csak ő keresett. félek, hogy Őt már nem érdeklem annyira, van más akivel törődhet..hiányzik, mint bart, de ezt nem akarom neki megmondani, attól tartok hogy hidegen hagyná..
2011. máj. 7. 00:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Jéézusom, mire számítottál ha egyszer leszartad? Gondolkozzál már egy pillanatra.
2011. máj. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1 hónap :D
2011. máj. 7. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen volt az érzelmi mélység nálatok, de tuti h csak barát? ÉS nem az a fájó hiány érzet van benned? Meddig voltatok együtt?


Nézd, ha akarsz vele beszélni, beszélj. DE. Ne erőltesd, mert neki új kapcsolata van, és annak, hogy az exe körülöttük futkos, nem tesz jót.


De szerintem egy hónap kevés. Hagyj még magatoknak időt, jó pár hónapot, amikor lecsillapodnak az érzések.

2011. máj. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!