Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni az ilyen ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni az ilyen ex barátnővel?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki 17éves van az a bizonyos volt barátnője aki 16éves és vagyok én és 15éves vagyok.


Kb.Április óta az megy,hogy ez a lány a fiút nem hagyja békén. Fűvel fával lefekszik,aztán összejött a sráccal. Miután a fiú rájött,hogy megint átverte a fejét a csaj,dobta. A csaj ekkor írt egy levelet nekem amiben elkezdett ok nélkül ócsárolni. A fiút is elkezdte piszkálni ezzel azzal. A fiúval kibékült újra,elkezdtek beszélgetni,én meg összevesztem a fiúval,hogy elég aljas,hogy kibeszéli nekem a volt barátnőjét,annak meg engem beszél ki. Aztán pár napig nem beszéltünk. Bocsánatot kért,én megbocsájtottam neki,mert rájöttem,hogy túlságosan szeretem ahhoz(mint barát),hogy életem végéig haragudjak rá.Nagyon jól elvoltunk jó pár óráig beszélgettünk stb. Rá egy nappal azzal nyitja a fiú a beszélgetést,hogy a volt barátnője,már megint meg van buggyanva.Mutatta a beszélgetést amiben a lány elkezdett hisztizni,hogy: én fontosabb vagyok a fiúnak mint ő?hogy az ő beszélgetésük nem ér egy fényképet se?mert,hogy engem mindenek felett szeret,le is fényképezte a beszélgetésünket,az övé nem ér annyit,mert,hogy engem augusztus óta ismer őt meg július óta és a többi. Megmondtam a fiúnak,hogy ilyenkor bánom,hogy megismertem,mert mindig én vagyok a hibás mindenért,és szerencse,hogy két megyével arrébb lakok tőle,mert már néha megtéptem volna a csajt rendesen..


Hozzáteszem ez a lány terhes lett egy fiútól,de ő nem akar elmenni orvoshoz,majd annak a fiúnak oda passzolja a gyereket..Közbe meg csak arra kellet a fiúnak,hogy jól megdugja aztán ott hagyja. Tudtom szerint van elég baja,akkor miért foglalkozik velem,meg a fiúval,hogy mi milyen jóban vagyunk? Én sokszor gondolkodtam azon,hogy esetleg jobb lenne ha én ezzel a fiúval megszakítanám a kapcsolatot mert ennek nem lesz egyszer jó vége. Figyelmeztettem is a fiút,hogyha továbbra is így megy ez tovább egyszer azt fogja észre venni,hogy a lány tönkretette az összes kapcsolatát..


Ti mit tennétek?


2011. jún. 13. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit zavarosan írtad le. X,Y, Z-vel jobb lett volna, de amit az első körből sikerült kideríteni hogy a csaj egy idióta p*csa, és a fiú sem százas hogy még nem dobta ki véglegesen. Igazából szerintem nem sok mindent tehetsz. Először szakíts meg minden csatornát a lány és közted. Aztán próbáld meg a fiút rábeszélni hogy hagyja ott a csajt véglegesen. Csak köszönés legyen semmi több, ha ez nem jött be, akkor jönnek a problémák :S. Meg a másik hogy a csaj tényleg olyan hülye hogy megtartja a gyereket, akkor nem normális. Szülei tudják?
2011. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én már mondtam a fiúnak,de hiába,egyszer nekem mondja,hogy szeret,be is látta,hogy a volt csaja mindig eltudja a fejét csavarni,utána a lányt szereti XD Igen tényleg olyan hülye... Na igen ez ő.. Ő a bomba csaj,itt az eredménye..
2011. jún. 13. 16:26
 3/5 A kérdező kommentje:
A lánnyal már áprilisban megszakítottam minden olyan lehetőséget,amin keresztül kapcsolatba tudna velem lépni. De a fiútól visszahallom hogy hülye..
2011. jún. 13. 16:27
 4/5 A kérdező kommentje:
Szülei nem tudják,és nem is akarja elmondani... -.-"
2011. jún. 13. 16:28
 5/5 Lord Sad and Bad ***** válasza:

Tudom,mi egyszerű válaszolók,könnyen adunk tanácsot tét nélkül,de én megszakítanék minden kapcsolatot mindkettővel.

Ahogy az első is írt,a csaj egy hülye p*csa ,de a pasi sem százas. Nem vet jó fényt a srácra,hogy egy olyan csajjal fut újabb és újabb köröket aki hobbiból felcsináltatja magát.

A minimum az lenne,hogy elhatárolódik tőle,de ha nem képes rá,akkor felejtős.

A csajjal meg fel sem kellett volna venned a kesztyűt,le kellett volna magasról xarni akármit csinál.

2011. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!