Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen barátnővel?

Figyelt kérdés
Egyik barátnőmmel régen nagyon jóba voltunk, nagyon jó fej lány :) De mostanában többünkkel megszakította a kapcsolatot és úgy viselkedik, mint egy 60 éves megsavanyodott vénlány. 30 lesz idén és nincs barátja, az igaz, na de sehova nem jön velünk, mert neki 8-ra otthon kell lennie, hogy le tudjon feküdni időben. Mindent olyan szabályok szerint csinál mostanában, amelyeket ő állított magának és ezektől nem lehet eltérni. A barátait meg leírta :(
2010. febr. 11. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiszteletben kell tartanotok az ő mértékletességét. Lehet, hgy ennek komoly előzményei /pld. mértéktelen bulizás, stb./ vannak és rájött, hogy radikálisan szakít eddigi életmódjával. Ha hiányzik neki a régi csapat, úgyis jelentkezni fog.
2010. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem erőszakolhatod rá az akaratod.

Az Ő élete

2010. febr. 11. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ülj le vele beszélgetni, és mondd meg neki, hogy ha úgy viselkedik, mint egy nyugdíjas vénlány, akkor nem is lesz barátja. Kicsit elszaladt vele a ló, de talán idővel észhez tér majd.
2010. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy kicsit maga alatt van mostanában, vagy történt vele valami (családi, lelki dolgok) ami miatt kicsit most magába zárkózott. De mint előttem is írták, az is lehet, hogy új életet akar kezdeni, vagy meg akar változni.

Tiszteletben kell tartani a döntéseit, bár ettől még tapintatosan lehet vele beszélni a dologról, ha téged zavar. :) Rábeszélni úgysem tudod majd semmire, szerintem, hagyni kell, hadd tegyen, amit jónak lát, elvégre már nem kisgyermek. :)

2010. febr. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem normális a viselkedése, 30 évesen, barát nélkül. Meg kell találnotok a módját, hogy kirángassátok ebből az állapotból. Miért állított fel szabályokat? Nem depressziós? Miért nincs barátja, keres? Nem is akar? (Nem normális, ha nem akar.) Lehet, hogy azért kerül benneteket, mert ti boldogok vagytok, ő meg nem, és nem akar kilógni.

Ha tényleg a barátai vagytok, akkor észreveszitek, hogy komoly segítségre van szüksége, és nem azzal foglalkoztok, hogy megbántott benneteket azzal, hogy leírt benneteket.

2010. febr. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csináljatok olyan közös programot, ami mindkettőtöknek megfelel. Ha neki nyolckor fellövik a pizsamát, akkor üljetek be délután kávézni/teázni. Megváltoztatni nem fogod tudni. Nekem is van ilyen barátnőm, minden gondolata az egészséges életmód körül forog (mennyit alszik, mit eszik stb.), meg voltunk győződve, hogy ilyen hozzáállással öreglány marad, és mit ad Isten, egy ugyanilyen pasi talált rá. Együtt mennek kilenckor lefeküdni, és együtt félnek a szélfúvástól is.:D
2010. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szeretne pasit, de pont ez az, h ilyen hozzáállással az se lesz neki. Társaságba kéne járni, nem otthon ülni. Nem hiszem, h lesz olyan pasi, aki ezt kultiválja..
2010. febr. 11. 13:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Rá kell hagyni. Nekem is van ilyen haverom. Állandóan sír, hogy az anyjáékkal lakik 31 évesen, de nem tesz érte semmit, hogy jobb legyen. Ha hívjuk sörözni, szinte soha sem jön. Kb. ugyanezzel ráz le minket, hogy fáradt. Basszus, hát mi is dolgozunk, sőt nekem már feleségem is van, de azért néha ki kell mozdulni. Egy idő után feladtuk, nem próbálkoztunk. Ha hív, és éppen ráérek, akkor elmegyek vele, de én már nem keresem. Kb. havonta egyszer futok vele össze, amikor a többiekkel is beülünk valahova. És ez nekem már elég is. Én unom már hallgatni, hogy sehol egy nő, milyen unalmas az élete, nekünk már milyen jó. Hát az én feleségem sem csöngetett be anno anyuékhoz, hogy hozzám szeretne jönni.
2010. febr. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Jó az utolsó mondatod és igaz is.
2010. febr. 11. 15:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!