Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek az előző barátnőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az előző barátnővel? Olvasd végig, kérlek!

Figyelt kérdés

A barátomnak előttem volt egy három éves kapcsolata, amit azóta sem tud lezárni, már tudom, hogy buta voltam amiért belementem, de ha már így alakult nem szeretném annyiban hagyni, plusz elkezdtem érzelmileg kötődni hozzá.

Anyuka és az exbarátnő nagyon jóban vannak, éppen ezért kitervelték, hogy majd a lány péntek-szombat-vasárnap lejön látogatóba Sopronból, mert hogy távkapcsolatban éltek, megköszönteni a fiút, születésnapja alkalmából. Természetesen a hölgyet szeretettel várják aludni, nehogy már külön pénzt kelljen kiadni.


Össze lesz zárva azzal a két nővel, akik életének szerves részét képzik, és félek, esélyem sincsen velük szemben. Alig egy hónapja vagyunk együtt, ennyi idő édes kevés ahhoz, hogy mellém álljon az anyukájával szemben, és ezt nem is várhatom el.

Nem ígért semmit, nem mondta, hogy nem fog megcsalni, azt sem, hogy meg fog.


Lényeg a lényeg, kíváncsi vagyok arra, tehetek-e bármit is azért, hogy kitartson mellettem? Vagy törődjek bele, és várjam meg, mit mond hétfőn?


2010. okt. 6. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
várj, ha szeret már téged egy kicsit, és szeretne veled komoylabb kapcsolatot, akkor nem fog megcsalni, ha pedig megteszi, én kivágnám egy ilyen után. de ameddig nem csinált semmit, addig azt javaslom bízzál benne :)
2010. okt. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nagyon sajnállak! :( Tapasztalatból mondom, h ahol van ex, és jön egy új bnő, mindig az exhez táncolnak vissza :S Remélem azért nálad nem így lesz. Bár nagyon gáz h lemegy a voltcsaj a pasihoz .... :S

Szerintem hagynod kéne....



21/L

2010. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

áu, nem irigyellek :S

sajnos tenni nem sokat tehetsz. ha a nyakára mászol csak rosszabb lesz. mondd meg neki, hogy reméled, hogy legalább őszinte lesz veled, bármi is történik majd akkor, és hogy nem fogja megbánni, amit akkor tesz, elvégre, ha nem tud téged a szívébe zárni, akkor nem lesz boldog veled, ezt meg gondolom nem szeretnéd te sem. és neked sem lenne jó, ha hónapokon vagy akár éveken keresztül kísérne az ex árnyéka a kapcsolatban. ha nem történik semmi és biztos őszinte lesz veled, akkor pedig biztos alapokon van a kapcsolat és nincs mért aggódnod.

innentől ez nem rajtad múlik.

2010. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

majd én rendet tennék.

Nehogymár ennyire t*ketlen legyen a pasid!!!!

Azt sem tudja mit akar!

Vagy ő küldje el a fenébe a régit, na jó túl erős de ne akarjon ilyesmiket, vagy te HAGYD ott. Ne csinálj magadból bolondot!

2010. okt. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
várd meg az a legegyszerűbb, ha meg akarja tenni úgy is megfogja
2010. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Rossz lehet neked...Én voltam nagyon hasonló helyzetben és ráfaragtam, vissza ment az ex-hez, nem volt könnyű feldolgozni.
2010. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Tudod, három éves kapcsolatot nem egyszerű lezárni, főleg akkor, hogyha anyuka még be is segít a másik lánynak.

Nem határozom meg azt, hogy kivel találkozhat, azt meg végképp nem várom el tőle, hogy miattam veszekedjen az anyukájával, ez nem töketlenség és nem naivitás, hanem realitás.


Mindenesetre köszönöm, hogy írtatok, várok még válaszokat, és boldog lennék, ha egy-két srác is megszólalna :D

2010. okt. 6. 21:50
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt én csinálnám az asszony kivágna a pics*ba..én is őt..

Mind kettő jogos lenne:D


AM megmondanám a barátnőmnek hogy nem vagyok se lökött se csökött és utálom ha hülyére veszel..Szóval nagyon hirtelen eldöntheted hogy vagy elmagyarázod muterodnak hogy ameddig én vagyok neked, ne szervezkedjen ilyenekkel,és nagyon gyorsan ezt az alvós sztorit hagyod vagy fel is út le is út,és ne pazaroljuk egymásra az időnket.



18F voltam.

Másfél éve vagyok a barátnőmmel.

Szerencsére nem volt még ilyen gondom.

2010. okt. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért de pasid minek kezd új kapcsolatot ha van egy kapcsolata amit ennyire nem tud lezárni? Meg találkozik exével 3 NAPRA. Ha veled akar lenni akkor mért kéne vele találkoznia-?


Egyébként lehet hogy nem csal meg és nem lesz semmi, de ettől még rossz veled szemben. Aztán jó srác lehet ha anyuka dönti el helyette melyik lány legyen. Na de nem hiszem hogy tehetsz ellen azon kívül hogy elmondod neki hogy te ezt nem érzed fairnek.


Talán nem várhatod el hogy anyukája és közted te melléd álljon, de attól még ne szórakozzon az érzéseiddel.


Szerintem hagyd ott. Lehet eleinte kicsit fájni fog, de aztán visszanézve tisztábban fogod érezni dolgokat és jobban leszel. Meg milyen cool lenne már, elmegy 3 napra és mire visszajön már sehol se talál^^


Srác voltam.

2010. okt. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

egyetértek pár előző férfitársammal, beszéld meg barátoddal,h ha te vagy neki, akkor minek megy exje hozzá.

ha anyukája szereti aludjon anyukájával te meg aludj barátodnál...

sztem kérdezd meg tőle,h téged választ, v régi barátnőjét..

szar helyzetben vagy, de ha nem téged választ, sztem szakits:S hosszútávon megéri, mert ha nem téged választ most, akkor nem is szeret igazán, és nincs helyed mellette:S remélem segitettem

19/F

2010. okt. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!