Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek az előző barátnőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek az előző barátnővel? Olvasd végig, kérlek!

Figyelt kérdés

A barátomnak előttem volt egy három éves kapcsolata, amit azóta sem tud lezárni, már tudom, hogy buta voltam amiért belementem, de ha már így alakult nem szeretném annyiban hagyni, plusz elkezdtem érzelmileg kötődni hozzá.

Anyuka és az exbarátnő nagyon jóban vannak, éppen ezért kitervelték, hogy majd a lány péntek-szombat-vasárnap lejön látogatóba Sopronból, mert hogy távkapcsolatban éltek, megköszönteni a fiút, születésnapja alkalmából. Természetesen a hölgyet szeretettel várják aludni, nehogy már külön pénzt kelljen kiadni.


Össze lesz zárva azzal a két nővel, akik életének szerves részét képzik, és félek, esélyem sincsen velük szemben. Alig egy hónapja vagyunk együtt, ennyi idő édes kevés ahhoz, hogy mellém álljon az anyukájával szemben, és ezt nem is várhatom el.

Nem ígért semmit, nem mondta, hogy nem fog megcsalni, azt sem, hogy meg fog.


Lényeg a lényeg, kíváncsi vagyok arra, tehetek-e bármit is azért, hogy kitartson mellettem? Vagy törődjek bele, és várjam meg, mit mond hétfőn?


2010. okt. 6. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Várd ki a végét, ez jó teszt lesz. Ha megcsal, legalább ráveszed magad a szakításra.
2010. okt. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
bamegg. >.< ezdesz@r. [bocs, feldúlt kicsit a helyzet] egyáltalán az ex miért köszönti fel a szülinapján? már nem járnak!! az anyuka is mit képzel magáról?? Én tuti kiakadnék. a pasi tudja hogy az exe náluk alszik majd? mert akkor egy f@sz ha ezt hagyja, miközben már más bnője van. akkor is ha békés szakítás volt.. Én barátom facebookon se jelöli vissza az exét, mert azt mondja hogy már velem van, hozzá meg nincs köze.
2010. okt. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!