Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kezdjek ezzel a luvnyával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a luvnyával?

Figyelt kérdés

A kérdés inkább "baráti problémába" sorolható mint párkapcsolati, csak ilyen opciót nem találtam.

Nos: van barátom, de flörtöltem csoporttársammal, aki sokáig tetszett, de leállítottam őt is magamat is, tovább nem fajult. Ez a srác régóta tetszik szobatárnőmnek akinek szintén van párkapcsolata, és úgy tűnik össze is jön a sráccal. Engem hidegen hagy, csak annyit fűztem hozzá hogy sikeres "beltenyészetet!", tudtam hogy erre számított hogy pattintsam végre a srácot. Erre a csaj elkezdett fenyegetőzni hogy ha bárkinek el jár a szám erről, akkor ő is kitálal barátomnak a mi kis flörtölgetésünkről ( ami ált. csak emailekre terjedt ki és ő lementette ). Köpni nyelni nem tudok. Tudom hogy hibáztam, de most itt jóformán alázkodnom kell neki emiatt a hülyeség miatt. Zavarja a csajt, hogy ha a srác feljön hozzánk, akkor inkább velem keresi a kontaktot, nyílván csak ezért jár fel, de ezt nem fogja fel szobatársnőm, és én vagyok a gonosz k**va. Komolyan igyekszem elhatárolódni tőlük, de ez a hülye srác mindig itt lóg, még ha elküldöm is. Hogyan mászhatnék ki a helyzetből? Tudom hibáztam, de légyszi, akinek van ötlete írjon valamit. Ez nagyon frusztrál, és kínosnak érzem beszélni is róla.


2011. nov. 21. 00:34
 1/7 A kérdező kommentje:
biztos jön majd pár olyan hasonló komment, az oldalt ismerve, hogy hülye ribi vagyok, egyem meg amit főztem. Tényleg nem történt semmi, csak nem tudom kezelni ezt a helyzetet, ezért kérek segítséget, nem gyalázkodást légyszi:(
2011. nov. 21. 00:37
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

és mi lenne ha beszámolnál a párodnak h mit cisnáltál és akkor nem tudna mivel zsarolni a szobatársnőd.

Elég hülye voltál h leálltál vele most iszod meg a levét.

Mostmár csak reménykedhetsz h a párod megbocsájt mert én most borítékolom, hogyha nem te ak a bnőd fog kitálalni a pasidnak... és a pasid hamarab megbocsájtana ha te mondanád el mintha mástol kellene megtudnia.

2011. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem történt semmi, akkor nincs mivel zsaroljon. Ennyi. Tiszta lelkiismeret, tiszta helyzet.
2011. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok:


ezt nem gyalázkodásnak szántam, csak direktbe leírva sokkal lényegretöröbb tudok lenni mintha elkezdelek páytoglatni amivel valjuk be sokra nem mész...

2011. nov. 21. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, már főleg ezt fontolgatom.
2011. nov. 21. 00:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Woálá. :D Egy értelmes kérdés. Figyelj. Ha erőszakosan utasítod el, azt őt buzdítja. Olyanok vagyunk/vagytok meg mindannyian mint a gyerekek. Amit nem kapnak meg, harcolnak érte. Ergó: Téged nem kap meg, ergó harcol érted. Nos, ilyenkor normális hangnemben le kell ülni, megbeszélni, hogy ez neked szar, és nem akarsz haragban lenne vele, de ne szeressen többet, egy ismerős/baráti státusznál.


Ha intelligens felfogja. Ha nem akkor egy idióta.

2011. nov. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ezisjó :)) köszi
2011. nov. 21. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!