Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöld egy új barátnőve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöld egy új barátnővel, hogy impotens vagy? 22/F

Figyelt kérdés
Pszichés alapú impotenciám van, meg nagyon stresszes vagyok, de gondolom emiatt tönkremehet egy kapcsolat... Mit lehet ilyenkor tenni, ha már előre parázok, hogy mi lesz?
2011. jan. 8. 21:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
menj el pszihológushoz vagy pszihiáterhet, hogy megbeszéljétek a problémát és rendbe jöjj.
2011. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Miota jartok?Engem pl nem zavarna.
2011. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem is volt egy impotens barátom. ugyanigy pszichés alapu .én nagyon kedveltem,a leghumorosabb legjobbfejebb legérdekesebb ember volt az életemben, de kielégiteni nemtudott.

ja ő szakitott.

2011. jan. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
ha nekem ilyen barátom lenne, és kölcsönösen szeretnénk egymást, nem hagynám ott semmiért, feláldoznám a szexuális életem érte, egyébként is a pszichés eredetű még gyógyítható, nincs veszve semmi... ha igazán szeret akkor meg fog érteni, én biztosan azon lennék, ha te lennél a szerelemem, hogy segítsek neked, én így látom illetve tennék... L/18
2011. jan. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Jó hogy ilyen pozitív a hozzáállás a csajok részéről. Én pl. emiatt nem merek kilépni egy nem túl jó kapcsolatból, mert félek hogy nem lenne senkim mert emiatt nem kellenék egy nőnek sem.

Hogy hogy közöld az viszont nehéz. Jó ha úgy kezded, hogy előfordulhat hogy probléma lesz, de nem biztos. De ha igen, akkor ne lepődjön meg, és ne hogy magát hibáztassa, hogy esetleg miatta van, mert nem tetszik neked stb. Fontos hogy nehogy magát hibáztassa! Ha jófej és aranyos akkor tényleg melletted lesz és ha csak pszichés akkor úgy, hogy melletted van, és szeret, úgy le tudjátok győzni.

2011. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
hát igazából még nincs senkim, de emiatt necces párt találni, mert úgyis a csajok nagy részének ez a lényeg, meg a pénz :S az előző kapcsolatomnak vége lett, de ott is csak a szenvedés ment, utána szakítottam vele, és egyből ment máshoz... "rácuppant" :S hát nem esett jól mit ne mondjak, de elég gázos is... el kellene mennem pszichiáterhez, de félek, hogy ott se lenne megoldás, csak az antidepi, de attól írtózom
2011. jan. 8. 22:38
 7/20 A kérdező kommentje:
tényleg jó, hogy vannak még itt megértő csajok is... :$
2011. jan. 8. 22:40
 8/20 anonim ***** válasza:
www.szexterapia.hu
2011. jan. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

[link]


Erre vannak a szexuálpszichológusok.

2011. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

nem te vagy az első akitől azt hallom h nők nagy részének csak a pénz a fontos...ezt honnan veszitek?=O

környezetemben nem nagyon tapasztalok ilyet, és tényleg érdekelne.


egyébként nekem nem lenne nagy gond, ha szerelmes lennék beléd. valamennyire biztos zavarna mert szívesen okoznék neked örömöt, de nem hiszem h akkora akadály lenne:)

2011. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!