Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lányok képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lányok képeit lájkolja facebook-on csomószor. Engem ez kezd idegesíteni. Szerintetek ez mit jelent? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Tehát.. mi már több mint féléve együtt vagyunk, és minden rendben van közöttünk, nincsenek problémáink, egyszóval megvagyunk. De már régebben is észrevettem hogy, csomó csaj képeit lájkolja a suliból.. Mindennap sokszor elmondja, hogy szeret de én már nemtudom mit gondoljak...
2011. jan. 8. 15:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

15:31

15.22 és 15.07 voltam

2011. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
hűséget fogadott, nem vakságot... ha zavar szólj neki, de ha egy srác más képeit nézegeti attól még nem biztos hogy félrelép.
2011. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
egyetértek az előttem szólóval. ezzel eléggé kiidegelheted és akkor tényleg leléphet ha minden ilyen apróság miatt kiakadsz. én csaj vagyok, és volt "szerencsém" pár hasonlóan hisztis pasihoz, nem is tartott sokáig a béke, nyugalom.
2011. jan. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól még mert valaki szerelmes nem vak, és ha egyszerűen valaki gyönyörű, akkor gyönyörű. Oké, annak a válaszolónak az esetét kicsit megértem amikor odaírt hogy milyen szép, stb stb. De azért mégis, most miért baj ha elmondjuk ezt egy lánynak? Gondolj bele, neked nem esik jól ha egy fiú azt mondja gyönyörű vagy?(nem a barátod). És a fiúnak mondjuk van bnője, te mégsem gondolsz semmit, nem akarsz rányomulni, és mégis jól esik. A csajok meg állandóan egymás képei alá irogatják h jaj de szép vagy stb, mi fiúk ilyet egymással nem csinálunk, de nehogy már összedőljön a világ ha más csajra azt mondjuk hogy szép, vagy tetszenek a képei. Nálunk nem az ám a szerelem, hogy csak ti léteztek a Földön mint nő...
2011. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
na és hány lányt ejtett teherbe a lájkolásokkal?
2011. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!