Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom más lányok képeit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom más lányok képeit lájkolja facebook-on csomószor. Engem ez kezd idegesíteni. Szerintetek ez mit jelent? (bővebben lent. )

Figyelt kérdés
Tehát.. mi már több mint féléve együtt vagyunk, és minden rendben van közöttünk, nincsenek problémáink, egyszóval megvagyunk. De már régebben is észrevettem hogy, csomó csaj képeit lájkolja a suliból.. Mindennap sokszor elmondja, hogy szeret de én már nemtudom mit gondoljak...
2011. jan. 8. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%
1 lájkból még döl össze a világ:P
2011. jan. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nemcsak egy lájk...:D 2 kezemen nem tudom megszámolni hogy hány. :P és nem csak egy csajnál..
2011. jan. 8. 15:04
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

enyém is, meg kommenteket is írkál alá, meg múltkor feltöltött egy csaj egy képet saját magáról és az arcának bejelölte a barátomat... és csak őt... ő meg lájkolta és kommentelt is hogy "gyönyörű vagy és köszönöm :)". hát mondhatom nagyon jól esett...

19/L

2011. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
inkább sok lányt "lájkoljon", mint csak egyet... szerintem még ez a szerencsésebb
2011. jan. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyszerűen paranoiás vagy. Egy jó kapcsolat alapja a bizalom, ha az nincs meg, akkor a helyzet már régen rossz. Házastársaknál szokták mondani, hogy örök hűséget fogadott, nem pedig vakságot...ez nem házasság, de szerintem erre is érvényes. Ne parázd túl a dolgot,a féltékenységet a fiúk nagyon utálják. Nyugodj meg, a barátod azért van veled, mert szeret, és te vagy neki a legszebb. Más lányok már nem is tetszhetnek neki? attól még nem hagy el meg semmi...
2011. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
15:07. áááh ez nagyon durva :/ és megbeszéltétek? (mmint a barátoddal.)
2011. jan. 8. 15:10
 7/15 zsoca86 válasza:
57%

1,5 éve van barátnőm és szeretem,mégis lesegetem más nők képét!Ami szép azt megnézem! Ez tök normális szerintem! Addig jó míg nem fiúkat leseget!!

Ezen ne parázz!!

2011. jan. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

15.07 vagyok

nem hoztam fel neki, nem akarok féltékenykedni mert szeretem és tudom hogy ezt a pasik gyűlölik, ő is tuti kiakadna rajta, és én lennék a hülye...

2011. jan. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
hogy facebook kocka
2011. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
(egyébként egyszer már elhagyott, merthogy ki akartam sajátítani magamnak, meg uralkodni akartam felette, amiben van is valami, de most úgy érzem hogy változtam, ezért sem akarom neki felhozni)
2011. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!