Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudd ekkorát változni a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudd ekkorát változni a srác?

Figyelt kérdés
Barátommal nem rég jöttünk össze, és mikor össze jöttünk kaptam leveleket közösségi oldalon, hogy nem veszem észre, hogy a srác kihasznál és stb... a srác bevallotta hogy régen milyen nagy nőcsábász volt és hogy sok lány szívét törte össze.Meg úgy mindent elmondott hogy szeretője volt és hogy már vele sem tartja a kapcsolatot miattam.Teljesen őszinte volt mert mindent elmondott. Aztán hétfőn írtak neki , hogy utálja benne azt hogy folyton félre b*ik. De erre ő azt mondta, h levette volna ha félni valója lenne. 2hónapja járunk kicsivel több és bevallotta, hogy szeret és hogy nem volt még ilyen jó kapcsolata és hogy össze teszi a két kezét. de korkülönbség is van én 16 és ő 21 éves. Most félek, hogy engem is átbasz. De bízok benne, de kíváncsi vagyok mások mit gondolnak erről. és 2 hónap után feküdtünk le szal nem rég.Meg munka társa is mondta, hogy a csaj csak féltékeny, meg az is idegesít, hogy kimegyünk az utcára és kinézik előlem a srácot mikor fogja a kezem, kezd idegesíteni.:S
2011. jan. 8. 10:22
 1/1 acel ***** válasza:

Magamból indulok ki akkor egy lányért ha tényleg szeretem képes vagyok megváltozni és feladni az addigi "életemet".

Ne légy bizalmatlan, mert az megöli a kapcsolatot, neked kell érezni hogy tényleg átbäsz-e vagy sem. mondjuk 5 év korkülönbség az kicsit sok, ha szeretitek egymást akkor nem gáz.

2011. jan. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!