Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagyok ennyire ragaszkod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ennyire ragaszkodo? Miert nem tudok veget vetni valaminek ami nekem nem jo

Figyelt kérdés
Egy elkeseredett lany vagyok , 3 eves kapcsolatom van ami nem tul fenyes , ugyanis a baratom nagyon elhanyagol, ugymond leszar marmar akkor talalkozunk csak amikor o akarja, ha hivom alig veszi fel a telefont , hideg hozzam, en ha rakerdek ezekre azt mondja , hogy semmi baja velem es szeret es nem akarja , hogy szakitsunk az az igazsag,hogy mindent megtettem erte es ez a viselkedes a hala azert , en nagyon szeretem amiota megismertem csak otet szerettem lestem minden kivansagat es igyekeztem kedvebe jarni, Tudom masok mar reg kiraktak volna a szuret ezekutan .Tanacsot kerek mitevo legyek? Szakitani nem tudok nem vagyok kepes ra, megbeszelni nem lehet vele ilyeneket azt veti a szememre , hogy hulyeseget beszelek , szeretnem ha torodne velem vagy ha tenyleg nem megy akkor legalabb o szakitana velem . Segitsetek kerlek normalis valaszokkal , ismetlem nagyon szeretem es azt szeretnem ha fontos lennek neki .
2011. jan. 8. 09:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit vársz, ha nem tudsz szakítani? Miért várod hogy ő változzon meg? Nem fog! Azért nem tudsz szakítani vele mert, mint minden nő, szereted ha így bánnak veled... pontozz csak le, úgysem tudsz megcáfolni.
2011. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nielindi ***** válasza:
én a megbeszélést javasolnám, de ha tényleg nem megy, és szakítani sem akarsz, akkor foglalkozz vele annyit, amennyit ő veled. ne lesd folyton, h mit akar, ne hívogasd. majd észre veszi talán. legyél vele hideg, ne ugrálj neki.
2011. jan. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En is tul ragaszkodo tipus vagyok. Es e miatt szenvedek rengeteget :( Meg akkor is szeretem az illeto fiut, ha teljesen beletiport a lelkembe vagy ha tudom, hogy o nem szeret.

Mig mas konnyen tul lep, en csak szenvedek akar evekig is

2011. jan. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első szerelmem mondta azt, amikor szakított velem, hogy "ilyenkor baromira önzőnek kell lenni". Ő is szeretett engem, de nem volt szerelmes, mert én még túl gyerek voltam, hiába volt ő a fiatalabb, fiatalabb srác létére érettebb volt, mint én. Megszoksz vagy megszöksz.....
2011. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 acel ***** válasza:

Arra várhatsz hogy ő szakítson, neki hidd el ez egy baromi kényelmes helyzet, van nője ha kell megdugja, sok érzelmet nem hiszem hogy tud adni, legalábbis amitől boldog lennél. Rúgd ki de úgy hogy lába ne érje a földet! Az ilyen bunkó répák nem érdemlik meg, hogy valaki szeresse őket! Nekem ha bajom volt, akkor képes voltam felállni és megbeszélni, hogy ez már így nem megy és kész, de tudod ehhez gerinc kell. Gusztustalan ez a hülyítés. (én majdnem 4 évig voltam együtt...)

Hidd el képes vagy szakítani, és tényleg csak magaddal foglalkozz, ha az ő érzéseit figyelembe veszed(ami nincs azt mondjuk nehéz) akkor elbizonytalanodsz. Ha még véletlen szeret, akkor úgyis teperni fog ha kivágtad, ha meg nem, akkor legalább tudod, hogy már előbb meg kellett volna tenni. 22f

2011. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Apollo93 ***** válasza:
Önbizalomhiány, esetleg szeretethiány lehet sz oka annak hogy nem tudsz tőle elszakadni. Kifogásokat keresel arra hogy miért ilyen és a végére az jön ki hogy de hát ő alapból kedves meg minden talán?Nézz szembe a tényekkel, csak áltatod magad. Először is ülj le vele és beszéljétek meg nagyon komolyan a dolgot. Ha ezután sem változik akkor mondasz egy időpontot ameddig vársz és ha letelik szakítasz. Ha akkor nem szakítasz hiteltelen leszel és azt tehet majd veled amit akar. Te döntesz, vagy szenvedsz még évekig vagy erős leszel és elhagyod ezt a gyökeret.
2011. jan. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ő kérte, hogy körbeugráld?
2011. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!