Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj hogy ilyen ragaszkodó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj hogy ilyen ragaszkodó vagyok?

Figyelt kérdés

Kb. egy éve van egy ismerősöm, régebben egy suliba jártunk. És akkor tök sokat beszélgettünk, meg találkoztunk. Szerintem bejöttem neki, meg mások is mondták, szóval elég nyilvánvaló volt, de aztán elköltöztem, nem is beszéltünk egy csomó ideig.

Aztán visszaköltöztünk, de új suliba mentem. Akartunk találkozni, de mindig közbejött valami. Mostanában meg olyan ritkán beszélünk, egyszer-egyszer facebookon:D de így is mindig én írok elöször:/ De nekem még mindig tök fontos, gondoltam megkérdezem, nem zavarja-e, ha egyáltalán írok, de azt meg ilyen rászállásnak érzem. Szerintetek próbáljam valahogyan elfelejteni, vagy milegyen? 15l


2011. ápr. 26. 16:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Találkozzatok. Aztán majd kiderül, nem kell rákérdezni, ha személyesen beszéltek, érezni fogod, hogy hogy viszonyul hozzád
2011. ápr. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!