Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ragaszkodó vok?

Figyelt kérdés
fiúkhoz intézem a kérdésem először. több pasim azért dobott mert ragaszkodó típus vok. ez baj? változtassak rajt? 18/l
2010. júl. 19. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Én azért dobnálak, hogyha ragaszkodnál a vokozáshoz...
2010. júl. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Bárcsak hozzám ragaszkodna már valaki...
2010. júl. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
mi az a vokozás?
2010. júl. 19. 21:18
 4/17 anonim ***** válasza:
Keress egy ragaszkodó fiút. És akkor már együtt fogtok ragaszkodni. Sőt ragadni. :D
2010. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
azt figyeld meg hogy a másiknál hol a határ.mikor azt betartod nem lesz gond. alkalmazkodás kell 25/F
2010. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
vokozás - vok-"ragaszkodó vok?" vagyok
2010. júl. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
volt egy barátnőm aki 20 percenként csörgetett meg telefonált hogy mi van. 2 napig bírtam.
2010. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát nem t'om..

ha NAGYON, de tényleg NAGYON ragaszkodó vagy, akkor sztem igen..

Barátnőm is ragaszkodó, egyetlen egyszer húzott fel ezzel, meg a féltésével, pedig mondtam neki, h. mikor megyek hozzá.. (nem volt otthon amikor mentem, és pont előtte beszélt az anyjával, én meg ugye akkor értem oda, mikor letette.. és hívott engem, h. mivan..)

na mindegy.. sztem az ilyet kerüld.. am Én szeretem, h. ragaszkodik hozzám.. szóvaaal..

2010. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nálad mit jelent a ragaszkodás? Mert lehet hogy nem is vagy ragaszkodó tipus,hanem csak nemtaláltad meg a megfelelő pasikat
2010. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
nálam a ragaszkodás az h felhívom napi többször, és mindig tudni akarom mit csinált aznap. Meg állandóan találkozni akarok vele amikor csak tehetem
2010. júl. 20. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!