Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ragaszkodó vok?

Figyelt kérdés
fiúkhoz intézem a kérdésem először. több pasim azért dobott mert ragaszkodó típus vok. ez baj? változtassak rajt? 18/l
2010. júl. 19. 21:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ritsu válasza:


És arra nem gondolsz hogy neki is van egy külön élete? Privát szféráról hallottál már? Az nagyon idegesítő dolog tud lenni,mikor a haverokkal lógsz és 5 percenkét hívogat a nőszemély hogy mi van...hát mi lenne?! Ugyanaz mint ami 5 perccel ez előtt volt... Egy idő után ez ciki dolog a pasinak a barátai előtt...szerintem! Amúgy ha megállás nélkül hívogatod....mégis mekkora neked a telefonszámlád?! :O


15/L

2010. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
ha nem találkoztok, napi 1-2x elég felhívni, az meg, h mindent akarsz tudni a napjáról, elég idegesítő tud lenni. Az én barátnőm is az agyamra megy azzal, h még arra is kíváncsi, mit ettem, de szeretem és elviselem az ilyen allűrjeit :) viszont ha nem lennék ennyire szerelmes belé, már kidobtam volna ezért. szóval érdemes visszavenni a ragaszkodásból picit.
2010. júl. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
bajnak nem baj, csak az ilyen embernek sokkal nehezebb az elválás. :) :(
2010. júl. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
ám ebbe nincs benne egy kis féltékenység is? :)
2010. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hagyj a barátodnak egy kis szabad teret! Én ugyan lány vagyok, de ha fordított helyzetben egy pasi egyfolytában együtt akarna lenni velem meg hívogatna, nem hiszem, hogy sokáig el tudnám viselni... Szerintem még ha nagyon szeretsz is valakit, ne akarj folyton a nyakán lógni, mindenkinek szüksége van néha egy kis "szünetre", kinek többre, kinek kevesebbre... Gondold végig, biztosan te is szoktál olyan hangulatban lenni, amikor nincs igazán kedves másokhoz.
2010. júl. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én is az vagyok szal nem baj,legalább nem kell a palmatex
2010. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
magányos farkas vagyok jöhetne az ilyen lány.
2010. júl. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!