Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Vagy mit ne? :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Vagy mit ne? :S

Figyelt kérdés

Szóval az van,hogy van egy lány,aki egyik ismerősöm húga.Már régebb óta ismerem,de mostanában kezdtünk el "beszélni"..facebook:D..aztán,hogy jött a szilveszter,elkezdtem bulit szervezni,amire az ismerősömet meghívtam,de Őt nem mertem.Az egyik barátom,mondta,hogy próbáljam meg elhívni,mert a beszélgetések alapján ő úgy látja,hogy van valami köztünk,persze én viszakoztam,hogy úgy sem jön el stb.Na aztán csak elhívtam,de azt mondta nem tudja,mert megy hozzá a barátnője,stb.Jó,akkor nem jön.

Aztán eljött szilveszter este,egyszer csak megjelent ismerősömmel együtt.Na aztán valahogy egymásra találtunk,először csak hosszú ölelés,majd sikerült kettesben maradni és akkor eldurrant az első csók...ami ráadásul nekem életem első csókja volt:$..aztán ránk nyitottak,ezért abbahagytuk.Nem sokkal később megint sikerült kettesben a szobában lennünk,ahol már rajtam feküdt és mint a nagy filmekben,az a szeretkezős "jelenet" volt,annyi különbséggel,hogy szex nem volt:DBent voltunk vagy fél órát,közben mondtam,hogy én szeretnék többet kettőn közt,arra csak azt mondta,hogy nem tudja,meg majd holnap,holnap,meg hogy Ő részeg:S..de mások mondták,hogy nem volt az...aztán megint ránk nyitottak-.-..aztán ennyi volt.Fél órával később haza is mentek:/

Másnap bocsánatot kértem,hogy ne haragudjon,ha nyomulós voltam,még ha nem is én kezdeményeztem a csókot.Arra csak annyit mondott,hogy semmi baj,felejtsük el:S..Azóta nem is beszéltünk:/

Most ebből lehet valami?Érdemes kivárnom a végét,hogy mi lesz?Vagy teljesen felesleges?..tudom,én ismerem a lányt,de ezek alapján szerintetek?:/

Bocsi,kicsit hosszú lett:S

F/18


2011. jan. 6. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek alapján: Beszélj a lánnyal. Hívd el, hogy találkozzatok vhol, igyatok meg vmit. Ha elmegy a talira az már egy jó jel, és ha még jól is érzitek magatokat, sőt, úgy érzed a levegő is vibrál, na az még jobb jel ;) :D


Semmiképp se várj. Te vagy a férfi, neked kell lépéseket tenned az irányába, meghódítani is neked kell, nem pedig fordítva.


És ha elfogadsz pár tanácsot (ha találkozik veled):

Ne nyomulj, de ugyanakkor azért ne is légy félénk. Légy magabiztos, de ne nagyszájú, és udvariatlan. Nézz rá "úgy", keresd a tekintetét...de ne bámuld (az qrva idegesítő tud lenni :D). Légy udvarias. Ha ezeket kb mind betartod a találkozón, jó esélyed lesz szerintem - lévén, hogy már alapból jó eséllyel indulsz, ha elmegy a talira ;) - ez csak még egy kis plusz lenne ;)


24/F

2011. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem ezzel a bocsánatkéréssel lehet h úgy érezte hogy megbántad a csókot,és hogy te nem szeretted volna,ha ő volt rajtad akkor nem te voltál az erőszakos,szerintem nyugodtan beszélgess tovább vele,szervezz 1 utó szilveszteri bulit hívd meg,és lehet hogy lesz végül kimenetele a dolognak!ha a lány tényleg nem volt berugva akkor nem kell kételkedned abba,h közömbös vagy neki!!
2011. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Madmax12 ***** válasza:

Csak az írásod alapján tudok véleményt alkotni.

Szerintem a lány látta rajtad,hogy érdekled,és szeretett volna neked egy jó napot szeretni,de többre nem vágyott.

Persze az élet utjai...........

Ha biztosra akarsz menni menj oda hozzá,és kérdezz rá,hogy

lehetsz-e a barátja?,én ezt csinálnám,és ő majd megválaszolja a kérdésedet.

2011. jan. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ÚRISTEN!! Kérdezz rá lehetsz -e a barátja????? Mi ez? Na ezt nehogy megkérdezd!!!! Mert azzal aztán végkép elbaxod az egészet. Ilyet nem kérdezünk :D!!!! Legalábbis felnőtt ember nem így intézi a dolgait!!!
2011. jan. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan tisztázd vele a helyzetet.

Lányoknál(saját) tapasztalatom szerint két lehetőség közül választhatsz:

1. tetszel neki, nagyon is

Nyert ügyed van, ha nem rohanod le, nem kéred számon, nem birtokolod be, csak szimplán normális vagy, közlöd, hogy neked nagyon jó volt és szívesen folytatnád.

2. tetszettél neki - érezd a múlt időt

ez már húzós, lehet, hogy csak jó volt, hogy akkor ott voltál, lehet, hogy előtte is tetszettél neki (leveled alapján elég valószínű), de valami gubanc volt (jobbra számított)

Ilyenkor is őrizd meg a tartásod, ne kérd számon!


+ jó tanács, ha nem aludtál el, amíg végigolvastad: nem csak egy p*nci van a világon, még ha Ti, pasik hajlamosak is vagytok néha elfelejteni :)


25/L

2011. jan. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én szívesen elhívnám,de nem tudom,hogy eljönne e.Elég nehéz eset:S..elég hangulat ember:S:)

Lerohanni ezzel biztos nem fogom,mert ezeket is látom,hogy nem szereti,ha valaki erőszakos,nyomulós:)szóval azért is kértem bocsánatot,nehogy megharagudjon,vagy valami.

Jövőhéten születésnapom van,ezért megint bulit csinálunk,szeretném Őt is hívni:)Bízok benne,hogy eljön.

Tudom,hogy nem csak egy nő/lány van a világon,de már nagyon jó lenne valakivel és a sorozatos pofára esések után elég nehéz optimistán látni a dolgokat:)..másrészt nem rég lett vége,egy távkapcsolatomnak..javarészt miatta is,mert a csók után,már nem bírtam arra a lányra úgy érezni,mert,hogy ez a lány városombeli

2011. jan. 6. 18:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!